fbpx
728 x 90

Стікер зберігає фрукти свіжими до двох тижнів

Стікер зберігає фрукти свіжими до двох тижнів

Результати застосування наклейки Stixfresh є багатообіцяючими, але ще не досить стабільними

Біотехнологічна команда Левенського католицького університету (KU Leuven) разом з американським стартапом Stixfresh розробила наклейку, яка може сповільнити процес гниття фруктів до двох тижнів

«Ідея народилася в гаражі в Малайзії, де винахідник змішував усілякі натуральні продукти з лікувальними властивостями, і застосовував їх на фруктах. Через деякий час він помітив, що плоди з нанесеною сумішшю були менш вкриті пліснявою ніж необроблені», — каже Патрік Ван Дейк (Patrick Van Dijck), головний науковий співробітник Stixfresh і професор Центру мікробіології університету (VIB-KU Leuven). «Американський підприємець підхопив «відкриття» малазійського винахідника і заснував Sitxfresh USA. Тоді в Малайзії було проведено тест на 70 тис. плодів папайї, але він не завжди працював послідовно.

«Багатообіцяючі результати»

Компанія Stixfresh розробила наклейку на основі малайзійської суміші, з нанесеним покриттям на нелипку сторону. «Речовини поступово випаровуються і захищають плоди від грибних інфекцій, які можуть проростати на шкірочці, — говорить Патрік. — Результати застосування наклейки Stixfresh є багатообіцяючими, але ще не досить стабільними. Це пояснюється тим, що рослинні екстракти складаються з багатьох різних компонентів, і їх ефективність може залежати від моменту збору екстракту».

Щоб зробити дію покриття системною, американські засновники прийшли до Патріка і його команди. «Ми маємо технологію, що виключає винятки».

«Відкриття нових ринків»

«Нині ми зосереджуємося на наклейках для яблук, груш, манго, авокадо і цитрусових, але ми, звичайно, не виключаємо інших фруктів і овочів. Ми також вивчаємо процес дозрівання авокадо. Ми повинні дослідити усе різноманіття факторів, які впливають на плоди, таких як старіння, дозрівання, анти-пліснявість і бактеріальна активність», — зазначає Ван Дейк.

Метою стартапу є глобальне скорочення харчових відходів, але наклейки також можуть відкривати нові експортні ринки, наприклад, для бельгійських яблук і груш. Ми вже працюємо з різними організаціями, наприклад, з Mission Produce, але до нас також звертався голландський виробник цибулі, який цікавився, чи будуть наклейки також працювати на цибулі та цибулі-порей. Зараз ми зосереджуємося на фруктах, але ми обов’язково розглянемо інші продукти».

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів