fbpx
728 x 90

Asia Fruit Logistica – передові рішення для плодоовочевого бізнесу

Asia Fruit Logistica – передові рішення для плодоовочевого бізнесу

ASIA FRUIT LOGISTICA – найбільший плодоовочевий хаб Азії

Найбільший в Азії виставковий та інформаційний центр для плодоовочевого бізнесу повертається до Гонконгу і пройде 4-6 вересня в AsiaWorld-Expo. Експоненти з більш ніж 40 різних країн, що охоплюють Азію та решту світу, вже зареєструвалися, щоб продемонструвати свою продукцію та послуги.

На виставці ASIA FRUIT LOGISTICA буде представлено цілий ряд сучасних рішень: технології щодо вирішення проблеми харчових відходів, інструменти для постачання плодів оптимальної стиглості тощо

Рішення для післязбиральної доробки надають відчутні переваги всім учасникам ланцюга створення доданої вартості свіжих фруктів і овочів, тому багато таких інновацій буде представлено на виставці ASIA FRUIT LOGISTICA.

Ключові гравці у технологіях і післязбиральних рішеннях будуть широко представлені, включаючи такі компанії: Decco Postharvest, DeltaTrak, Felix Instruments, Greenkeeper Iberia, Interko, Keep Fresh, Manter International, Miatech, Netfresh і Peakfresh. Для ознайомлення з оновленим списком учасників відвідайте: www.virtualmarket.asiafruitlogistica.com

Американська компанія Apeel Sciences представить Apeel, невидиме покриття, що наноситься на шкірку фруктів і овочів для збереження свіжості та зменшення відходів. Виготовлений з матеріалів рослинного походження, Apeel забезпечує захисний шар, який сповільнює швидкість втрати води і процес окислення, значно збільшуючи термін зберігання свіжих продуктів.

«Оскільки Apeel збільшує лежкість і транспортабельність продукту, це значно скорочує кількість відходів і дозволяє постачальникам доставляти фрукти і овочі на ринок в їх оптимальній споживчій стиглості, і не обов’язково вимагає охолодження», – повідомив Гордон Робертсон (Gordon Robertson), головний спеціаліст Apeel Sciences. – «Придатний як для органічно так і конвенційно вирощених продуктів із постійно зростаючою кількістю категорій, Apeel є єдиним, від початку до кінця рослинного походження, перевіреним рішенням для подовження свіжості».

Ринки Азії мають репутацію дуже вимогливих, щодо стандартів якості, тож технології, які можуть забезпечити відповідність таким стандартам, мають зростаючий попит – не в останню чергу це стосується рішень для перевірки щільності плодів.

 «Азія є зростаючим ринком, і попит на інструменти, які дозволяють вимірювати параметри якості фруктів та овочів, безумовно, зростає», – зазначив Енріко Туроні (Enrico Turoni), засновник і директор італійської групи TR Turoni, яка представить свої портативні інструменти для вимірювання щільності на ASIA FRUIT LOGISTICA. «Ринок рухається до інструментів, які можуть гарантувати надійність та точність таких вимірювань».

TR Turoni продемонструє FruitFirm, свій портативний пристрій для тестування щільності плодів неруйнівним способом. Розроблений у Новій Зеландії компанією Plant & Food Research, як інструмент для досліджень, FruitFirm є невеликим портативним пристроєм, який можна налаштувати для перевірки стиглості та зрілості фруктів, таких як лохина, томати, кісточкові плоди та ківі.

Оскільки темпи торгівлі свіжою продукцією продовжують зростати, то й збільшується попит на трекери для відслідковування за допомогою GPS, а також інші послуги, які контролюють температуру та стан вантажів під час перевезення.

Компанія Tzone Digital Technology, що базується в Шеньчжені, знову виставить свій реєстратор даних TZ-TempU02 на цьогорічній ASIA FRUIT LOGISTICA. Простий у використанні реєстратор ідеально підходить для моніторингу транспортування свіжих фруктів та інших продуктів, чутливих до температури. «TempU02 вставляється у контейнери або упаковку для транспортування, щоб фіксувати погодинну історію умов під час подорожі», – пояснив генеральний директор Франк Ляо (Frank Liao). «Реєстратор plug-and-play дозволяє швидко і ефективно завантажувати дані, автоматично створюючи PDF звіт».

Зробіть свій робочий тиждень бізнес-насиченим

Відвідувачі ASIA FRUIT LOGISTICA також знайдуть безліч інформації та ідей завдяки інформаційно-насиченій програмі заходів.

Усе це шоу розпочнеться ще 3 вересня, коли відбудеться конференція ASIAFRUIT CONGRESS. За день до ASIA FRUIT LOGISTICA на тому ж місці, ASIAFRUIT CONGRESS – це ідеальний варіант налаштуватися на виставку. Більше інформації, включаючи оновлену програму, можна отримати на веб-сайті: www.asiafruitcongress.com.

ASIAFRUIT CONGRESS також презентує ASIA FRUIT AWARDS, єдину пан-азійську нагороду, яка визначає високий рівень досконалості бізнесу в Азії. На виставковому майданчику ASIA FRUIT LOGISTICA, відвідувачі можуть взяти участь у ряді форумів. ASIAFRUIT BUSINESS FORUM пропонує практичні ідеї та рішення для кращого маркетингу плодоовочевої продукції та управління бізнесом, SMART HORTICULTURE ASIA – це форум з смарт-технологій та діджиталізації ланцюжка постачання, а COOL LOGISTICS ASIA пропонує програму семінарів з управління холодним ланцюгом. Переглянути повну програму подій можна тут:

www.asiafruitlogistica.com/en/Visitors/Events

Забронюйте своє місце

ASIA FRUIT LOGISTICA в минулому році відвідало понад 13500 фахівців галузі з понад 70 різних країн. Ще є час для реєстрації участі на виставці в цьому році. Бланки заявок можна завантажити з офіційного веб-сайту:

www.asiafruitlogistica.com/en/Exhibitors/Application

Відвідувачі мають можливість заощадити до 40 відсотків від вартості квитків, за умови купівлі через онлайн-магазин проти реєстрації на місці в Гонконзі. Натисніть тут, щоб отримати доступ до квитків ASIA FRUIT LOGISTICA та ASIAFRUIT CONGRESS:

www.asiafruitlogistica.com/Visitors/Tickets

З питань бронювання квитків та онлайн запитів, будь-ласка контактуйте з Irina Mueller на email: tickets@gp-events.com, тел.: +49 30 3038 2367 чи www.asiafruitlogistica.com

Для більшої інформації експонентам та відвідувачам ASIA FRUIT LOGISTICA, будь ласка контактуйте з організаційним комітетом на email: info@gp-events.com  або відвідайте www.asiafruitlogistica.com

Родина бренду

ASIA FRUIT LOGISTICA, провідна континентальна виставка для азійського плодоовочевого бізнесу, пройде 4-6 вересня 2019 року у AsiaWorld-Expo, Гонконг.

FRUIT LOGISTICA, провідна світова виставка для плодоовочевого бізнесу, проходитиме 5-7 лютого 2020 року в Берліні, ExpoCenter City.

CHINA FRUIT LOGISTICA переноситься у 2020 році в Шанхай і зараз працює на повну потужність для створення нових цікавих партнерських відносин та нового формату.

Джерело: www.asiafruitlogistica.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів