fbpx
728 x 90

Біопрепарати Lallemand - в допомогу українським фермерам!

Біопрепарати Lallemand - в допомогу українським фермерам!

25-26 липня 2019 р. у Києві, відбулася зустріч Клубу ключових партнерів Lallemand Plant Care у регіоні Європа, Близький Схід та Африка

Організатором міжнародного семінару виступив офіційний партнер Lallemand в Україні – компанія Агрітема (Agritema LLC), яка своєю візією бачить постачання інноваційних біологічних препаратів українським фермерам.

Lallemand Plant Care є агробізнесом канадської групи компаній Lallemand, який зосереджений на використанні мікроорганізмів та їх похідних у рослинництві (біодобрива; пробіотики ґрунту та біостимулятори; біопрепарати для захисту рослин від хвороб та шкідників).

Метою Клубу (Lallemand Plant Care Club Connect) є об’єднання дистриб’юторів з різних країн для обміну знаннями задля розвитку ключових партнерів і впровадження інноваційних біопродуктів на нові ринки.

За два дні учасники зустрічі Клубу – міжнародні експерти з Франції, Великобританії, Іспанії, Італії, Туреччини, України, Марокко, Замбії, ПАР мали можливість відвідати ряд господарств Київщини, які на своїх полях, за рекомендаціями ТОВ «Агрітема», застосовують продукти виробництва Lallemand.

Українські фермери, агрономи та власники господарств: Агрофірма «Когорта», ТОВ «Агріко Україна», ТОВ «Кооператив Агровесна», СВК «Ягідки» (ТМ Big Blue), Інститут картоплярства НААН, ТОВ «Агрофірма Київська» поділилися результатами застосування біологічних препаратів АгріБактер, Райс Пі, Престоп, ІнтраСелл. Натомість іноземні фахівці надали поради щодо найефективнішого внесення продуктів Lallemand Plant Care на ягідних, овочевих культурах, картоплі, сої тощо.

Команда ProfiHort Media дякує організаторам за можливість взяти участь у зустрічі Клубу.

Репортаж з події шукайте у черговому номері журналу ProfiHort та на сайті https://www.profihort.com — інноваційному ресурсі для професіоналів плодоовочевого бізнесу

Фоторепортаж заходу:

Day 1 – https://www.facebook.com

Day 2 – https://www.facebook.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів