fbpx
728 x 90

BIOEXPO Warsaw – провідна подія органічної промисловості Центральної та Східної Європи

BIOEXPO Warsaw – провідна подія органічної промисловості Центральної та Східної Європи

BIOEXPO Warsaw –нова подія, як для Польщі, так й інших країн Центральної та Східної Європи, присвячена органічній промисловості

Під час виставки, в одному місці і в один час, провідні виробники та дистриб’ютори зустрінуться з покупцями, власниками роздрібних магазинів спеціального призначення, а також з виробниками продовольчих товарів і напоїв та оптовими продавцями, з метою формування та розвитку комерційних зв’язків та зручній атмосфері обговорити сучасний стан галузі та перспективи її розвитку.

BIOEXPO Warsaw – подія B2B формату; один з днів ярмарку (п’ятниця, 11 жовтня) призначений виключно для бізнес-клієнтів, а в суботу (12 жовтня) і неділю (13 жовтня) двері виставки будуть також відкриті для кінцевих споживачів. Організатори прагнуть, щоб BIOEXPO Warsaw стала лідером ярмарок у Центральній та Східній Європі, і вони впевнені, що разом із партнерами вони зможуть досягти мети, на якій всі налаштовані.

BIOEXPO Warsaw – прекрасна можливість для учасників виставки поспілкуватися зі своїми поточними клієнтами, створити нові комерційні зв’язки та презентувати свої новинки, а також ознайомитися з новітніми тенденціями галузі. Експоненти змагатимуться за нагороду BIOEXPO TOP за кращий продукт, представлений на ярмарку. Відвідувачі (покупці, оптовики, власники магазинів) зможуть насолодитися спеціальними пропозиціями, підготовленими експонентами, розширити свою пропозицію новими продуктами та взяти участь в Organic Sales and Marketing for BIO Congress!

Детальніше на: https://bioexpo.pl/en/

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів