fbpx
728 x 90

З іспанського ринку вилучають 30 тис. т плодів кісточкових культур

З іспанського ринку вилучають 30 тис. т плодів кісточкових культур

Міністерство сільського господарства прагне збалансувати попит і пропозицію

Після складного початку кампанії кісточкових фруктів в Іспанії і виправданого запиту на допомогу з боку сектора, профільним міністерством було прийнято рішення про вилучення з ринку для переробки на сік 30 тис. т. персиків, нектаринів, парагвайських персиків, платеринів і плоских персиків

Міністерство сільського господарства, рибальства та продовольства Іспанії схвалило квоту на 30 тис. тонн для переробки вилучених з ринку персиків, нектаринів, парагвайських персиків, платеринів і плоских персиків у сік, як це було зроблено у попередньому сезоні. Рішення було прийнято після складного початку іспанської кампанії кісточкових фруктів і виправданого запиту на допомогу з боку сектора.

Очікується, що цей захід забезпечить баланс між попитом і пропозицією і зміцнить позиції організацій виробників, які можуть подати свої заявки з понеділка, 10 червня.

Міністерство встановило максимальний обсяг вилучення 30 тис. тонн, який буде фінансуватися в рамках оперативних програм організацій виробників фруктів і овочів. Сума допомоги, що виплачуватиметься виробникам для фінансування цих вилучень, може перевищити 14,3 млн. євро, повідомляє MAPA.

Поставки фруктів почнуться в найближчі дні, коли буде укладено угоди між благодійними та переробними організаціями.

Іспанська федерація виробників і експортерів фруктів (FEPEX) задоволена тим, що цей захід застосовується негайно, оскільки він сприятиме зміцненню ринку та запобіганню і подоланню будь-яких порушень у процесі його реалізації, уникаючи при цьому накопичення запасів у дуже вразливому секторі, враховуючи те як швидко можуть втрачати якість кісточкові фрукти.

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів