fbpx
728 x 90

Corteva Agriscience завершує відокремлення від DowDuPont та формує провідну, незалежну, глобальну і виключно сільськогосподарську компанію

Corteva Agriscience завершує відокремлення від DowDuPont та формує провідну, незалежну, глобальну і виключно сільськогосподарську компанію

Нова компанія є глобальним лідером двох великих ринків – насіння та захисту рослин – з посиленими цифровими можливостями

Розпочинає торгівлю акціями під символомCTVA 

Вілмінгтон, Делавер (США) — 3 червня 2019 р. — Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) успішно завершила відокремлення від DowDuPont, ставши провідною, глобальною, виключно сільськогосподарською компанією, яка пропонує сільгоспвиробникам комплексні рішення для максимізації врожайності та прибутковості. Corteva Agriscience сьогодні розпочинає свою діяльність з глобальним масштабом та збалансованою пропозицією засобів захисту рослин та насіння, що підкріплюється розширеними цифровими можливостями та найпотужнішими інноваційними технологіями в галузі.

Розподіл звичайних акцій Corteva завершився 1 червня, при цьому кожен акціонер DowDuPont отримав 1 звичайну акцію Corteva за кожні 3 звичайні акції DowDuPont станом на кінець дня 24 травня 2019 року. Акціонери DowDuPont також отримають плату за будь-яку часткову акцію Corteva. Торгівля звичайними акціями Corteva розпочинається сьогодні на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) під новим символом “CTVA”.

“Сьогодні ми відзначаємо запуск сільськогосподарської компанії нового типу, яка має унікальну позицію для того, щоб конкурувати та перемагати, надаючи сільгоспвиробникам комплексне рішення, яке вони потребують для сталого, довготермінового зростання та підвищення прибутковості, – сказав Джим Коллінз, Виконавчий директор Corteva Agriscience. – Як світовий лідер на ринку насіння та засобів захисту рослин, який сукупно оцінюється в 100 млрд. доларів, компанія Corteva Agriscience має найбільш потужний асортимент в індустрії, інноваційну платформу світового рівня, а також вигідні доступи до ринку, які забезпечують нам вийнятково тісні контаки з клієнтами – все це буде стимулювати наше зростання, як незалежної компанії та збільшувати цінність для акціонерів. Наші більш ніж 21 000 співробітників є відданими нашому призначенню збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.”

Будучи представленою у більш, ніж 140 країнах, Corteva Agriscience згенерувала 14 млрд. доларів США чистих продажів у 2018 році. Компанія має понад 150 науково-дослідних об’єктів та більше 65 діючих речовин у портфоліо.

“Як нова, незалежна сільськогосподарська компанія, ми зосереджені на раціональних інвестиціях в інновації, щоб забезпечити природнє зростання доходів, яке буде вище ринкового, і підвищити рентабельність інвестованого капіталу, – сказав Грег Фрідман, Виконавчий віце-президент і фінансовий директор Corteva Agriscience. – Ми діємо згідно з графіком дотримання нашого зобов’язання до 2021 року досягти 1,2 млрд. доларів США у синергії витрат, і впевнені в нашому плані збільшити маржу. Не менш важливим є те, що ми прагнемо повернути акціонерам значний капітал завдяки поєднанню дивідендів та викупу акцій”.

Нова назва компанії, Corteva Agriscience (kohr-‘teh-vah), походить від сполучення слів, що означають “серце” і “природа”. Символіка підтверджує історію компанії, а у перспективі – її прагнення підвищити продуктивність сільгоспвиробників, а також покращити здоров’я і благополуччя споживачів, для яких вони працюють. Штаб-квартира компанії розташована в місті Вілмінгтон, штат Делавер (США); Глобальні бізнес-центри розташовані в Джонстоні, Айові та Індіанаполісі, штат Індіана (США); п’ять регіональних офісів розмістилися в Калгарі (Канада), Йоганнесбургу (Південна Африка), Женеві (Швейцарія), Сінгапурі та Алфавілле (Бразилія).

Більше інформації про Corteva Agriscience ви можете знайти на новій сторінці для інвесторів на сайті: www.corteva.com/investors.

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience™ надає сільгоспвиробникам по всьому світу найповніший портфель в галузі, що дозволяє їм максимізувати врожай і прибутковість – включаючи деякі з найбільш визнаних брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds, а також відзначені нагородами засоби захисту рослин – водночас, компанія виводить на ринок нові продукти потужного портфоліо діючих речовин та технологій. Компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами по всій продовольчій системі, оскільки вона виконує своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була підрозділом сільського господарства DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів