fbpx
728 x 90

Відновлювальна енергетика у садівництві

Компанія Rivermaid Packing (м. Лодi, штат Каліфорнія, США), яка спеціалізується на виробництві черешні, реалізувала величезний проект з відновлювальної енергетики потужністю 1,5 МВт і використання сонячних панелей

ЇЇ ініціатива переходу на «зелену» енергетику дозволить їй економити $ 510 тис. на рахунках за комунальні послуги в рік установки системи і $ 12,8 млн протягом наступних 25 років!

Патрік Арчібек (Patrick Archibeque), виконавчий директор компанії: «В аграрній сфері я працюю усе своє життя і я пишаюся тим, що черешні, вирощені у Rivermaid Packing, знані по всьому світу. Наша компанія займає близько 8% черешневої індустрії Каліфорнії. Наш регіон – прекрасне місце для виробництва черешень завдяки хорошої комбінації родючого гранту, водних ресурсів і клімату, що дозволяє отримувати плоди насиченого червоного кольору із високим вмістом цукрів.

Будучи виробником фруктів, ми інвестуємо багато у відновлювальне виробництво: для пакування ми використовуємо біорозкладний пластик; для зрошення і технічних потреб – повторно використовуємо води.

Для пакування продукції та її зберігання у холодильнику ми використовуємо багато електроенергії. Завдяки встановленню сонячних панелей нам вдалося зменшити об’єм її споживання майже на 60% в літній період».

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів