fbpx
728 x 90

Огляд ринку консервованих фруктів і овочів США

Огляд ринку консервованих фруктів і овочів США

IndexBox, Inc. щойно опублікував новий звіт «Ринок консервованих фруктів і овочів США. Аналіз і прогноз до 2025 року». Надаємо стислий виклад ключових висновків доповіді

Дохід ринку консервованих фруктів і овочів у США у 2014 році становив $ 27 млрд, збільшившись на 1,6% порівняно з попереднім роком. Ця цифра відображає загальні доходи виробників та імпортерів (за винятком витрат на логістику, роздрібних маркетингових витрат та маржі рітейлерів, які будуть включені до кінцевих споживчих цін). Ринкова вартість зросла і середньорічний приріст за період з 2013 до 2018 року становив 1,5%; трендова тенденція залишалася відносно стабільною з деякими помітними коливаннями в окремі роки. Найбільш високі темпи зростання зафіксовано у 2015 році, що на 5,3% більше, аніж у попередньому.

Виробництво консервованих фруктів і овочів у США

У вартісному вираженні виробництво консервованих фруктів і овочів у 2018 році становило $ 26 млрд. Загальний обсяг виробництва за період з 2013 по 2018 роки збільшив середньорічний показник у середньому на 1,5%; модельний тренд залишався відносно стабільним, при цьому за весь аналізований період реєстрували лише незначні коливання.

Імпорт консервованих фруктів і овочів

Імпорт в США

У 2018 році приблизно 779 тис. т консервованих фруктів і овочів було імпортовано до США; що  порівняно із попереднім роком показало ріст на 3%. Загальний обсяг імпорту збільшився і середньорічний приріст за період з 2013 по 2018 роки становив 3,6%. Темпи зростання були найбільш швидкими в 2015 році, коли імпорт збільшився на 13% за рік. За звітний період імпорт консервованих фруктів і овочів досяг максимального обсягу у 2018 році і, ймовірно, продовжить своє зростання в найближчий термін.

У вартісному вираженні імпорт консервованих фруктів і овочів у 2018 році становив $ 1 млрд. Загальний обсяг імпорту збільшився, середньорічний показник у період з 2013 до 2018 року показав приріст на 3,4%; модель тенденції залишається відносно стабільною, і за певні роки зафіксовано лише незначні коливання.

Імпорт за країнами

Іспанія (162 тис. т), Греція (86 тис. т) та Індія (70 тис. т) були основними постачальниками імпортованих консервованих фруктів та овочів у США, які становлять 41% загального імпорту. За цими країнами пішли Китай, Перу, Нідерланди, Італія, Туреччина, Марокко, Єгипет, Таїланд і Франція, які разом становлять ще 44%.

З 2013 по 2018 рр. найбільш помітних темпів зростання імпорту серед основних постачальників досяг Єгипет (+ 17,7% на рік), тоді як інші лідери відчули більш скромні темпи зростання.

У вартісному виразі найбільшими постачальниками фруктових та овочевих консервів до США були Іспанія ($ 221 млн), Греція ($ 171 млн) і Перу ($ 84 млн), із загальним обсягом імпорту 47%. Італія, Нідерланди, Китай, Індія, Туреччина, Марокко, Франція, Таїланд і Єгипет дещо відстали, разом становлячи ще 39%.

Єгипет (збільшення на 17,4% в рік) зазнав найвищих темпів зростання імпорту з позиції основних постачальників за останні п’ять років, тоді як інші лідери відчували більш скромні темпи зростання.

Імпортні ціни за країнами

У 2018 р. середня ціна імпорту консервованих фруктів і овочів становила 1,3 $/кг, тому залишалася відносно стабільною порівняно з попереднім роком. Загалом ціна імпорту консервованих фруктів і овочів продовжує свідчити про відносно рівну тенденцію. Темпи зростання виявилися найбільш швидкими у 2014 році, коли середня ціна імпорту зросла на 3,8% в середньорічному обчисленні. У цьому році середні ціни на імпорт консервованих фруктів і овочів досягли свого пікового рівня в $ 1,4 за кг. З 2015 по 2018 рік зростання середніх цін на імпортні консерви та фрукти не вдалося відновити.

Ціни на імпорт помітно варіювали за країною походження; країною з найвищою імпортною ціною була Греція ($ 2 за кг), тоді як ціна для Індії ($ 728 за тонну) була серед найнижчих.

З 2013 по 2018 рр. найбільш помітний темп зростання імпортних цін показала Греція (+ 1,3% на рік), імпортні ціни для інших великих постачальників показували змішані тенденції.

(Звіт можна подивитися тут)

Джерело: www.indexbox.io
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів