fbpx
728 x 90

Lovita – новий пізньостиглий сорт сливи!

Lovita – новий пізньостиглий сорт сливи!

П’ять компаній управлятимуть виробництвом та розповсюдженням нового сорту сливи з червоною м’якоттю Lovita, яка дозріває у вересні

П’ять французьких та іспанських виробників було обрано для вирощування та розповсюдження преміальної сливи Lovita з червоною м’якоттю після її представлення на виставках Fruit Attraction та Fruit Logistica на початку цього року

Клубний сорт пізнього терміну достигання з соковитою м’якоттю і показником Brix понад 20°, будуть вирощувати 30-40 виробників у Франції, Іспанії та Португалії. Перші 50 гектарів буде посаджено до 2020 року. Його власник, французька компанія French Fruit Lovers, має ексклюзивні права на маркетинг у всіх трьох країнах.

У Франції чотири компанії будуть відповідати за розповсюдження – Boyer SAS, Apifood, Cancel Fruits і Le Vieux Pointet, – водночас в Іспанії в якості партнера обрано Albice Fruits.

Слива, яка має характерне зелене і червоне поверхневе забарвлення шкірочки і «відмінне співвідношення цукрів та кислот», буде однією з останніх сортів сливи на ринку, а перший врожай дозріє на південному заході Франції на початку вересня цьогоріч.

Близько 80 тонн врожаю прогнозується у цьому сезоні, але виробництво повинно збільшитися до 3000 т протягом п’яти років.

Ловіта (Lovita) є результатом десятирічних випробувань та походить від сорту ізраїльського селекціонера Бен Дор (Ben Dor), і його ім’я було натхнене серцеподібною формою і темно-червоною м’якоттю.

Сорт було обрано номінантом на інноваційну нагороду Fel’Innov на виставці Medfel в цьому році, а менеджер з розвитку Себастьєн Гай (Sebastien Guy) впевнений, що він може утвердитися на більшості європейських ринків.

«Ловіта має високі смакові якості; це виглядає дуже характерно; і наш клубний підхід об’єднає всіх учасників, щоб забезпечити відмінну організацію ринків, розсадників, виробництва, упаковки та дистрибуції», ― сказав він. «French Fruit Lovers також організовують вихід на ринок».

З маркетинговою кампанією, яка триватиме з вересня по грудень, сорт буде продаватися як слива преміум-класу, як солодкий снек або десерт, наприклад під час святкування Різдва.

Джерело: http://www.fruitnet.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів