fbpx
728 x 90

Інноваційна технологія зберігання черешні

Інноваційна технологія зберігання черешні

Технологія Hazel® Cherry сприяє подовженню терміну зберігання черешні

Hazel Technologies, Inc., компанія, підтримувана Міністерством сільського господарства США, яка займається розробкою технологій збільшення свіжих продуктів, оголосила про запуск Hazel® Cherry, нової технології для післязбиральної доробки та зберігання свіжих черешень.

Пакувальники черешні з Тихоокеанського північного західу (території США – штати Вашингтон і Орегон та Канади – провінція Британська Колумбія) успішно пілотували технологію, що базується на біорозкладаній та безпечній для харчових продуктів складовій, яка поміщається в коробку під час пакування черешень. Корнельський університет (Cornell University) додатково підтвердив ефективність технології у своїх дослідженнях. За даними компанії, технологія Hazel® Cherry допомагає захистити плоди комерційних сортів черешні від передчасного псування.

Традиційно, черешні є одним з найскладніших продуктів для підтримки з відмінною якістю, але завдяки їх високій вартості на світових ринках, вони експортуються у великих об’ємах. Швидке псування під час транспортування на великі відстані та перевантаження у логістичних пунктах, є проблемами, з якими стикаються пакувальники та експортери черешні. Після сезону 2018 року оператори ринку черешні підтвердили покращену якість при використанні технології Hazel® Cherry. Крім того, Корнельський університет у власних дослідженнях 2018 року виявив поліпшення в зразках з використанням Hazel® Cherry, порівняно із контрольними.

«Ми перебуваємо в постійному пошуку новітніх технології, які допоможуть забезпечити найвищий рівень якості. У 2018 році ми використовували технологію Hazel® Cherry на наших експортних черешнях і мали відмінні показники якості після їх доставки в Азію», – заявляє Дейдре Баумгартен (Deidre Baumgarten), менеджер компанії The Dalles.

«Наші дослідження показали, що використання Hazel® Cherry порівняно з контролем призводить до кращої якості, зниження рівня псування і збільшення періоду споживання ягід сорту Royal», – розповідає Кріс Уоткін (Chris Watkins), професор Корнельського університету. Дослідження тривали 33 дні, а результати випробувань підтвердили статистичну значущість.

У сезоні 2019 року заплановані подальші академічні випробування, які більш детально вивчають технологію, а індустріальний інтерес до неї постійно зростає: «Ми вдячні нашим партнерам та-дослідникам у регіоні Тихоокеанського північного західу та сподіваємося на подальшу адаптацію і успіх для пакувальників та роздрібних продавців черешні з використанням технології Hazel® Cherry у своїх ланцюгах постачання», – каже Айдан Муат (Aidan Mouat), генеральний директор і співзасновник Hazel Technologies, Inc.

Для отримання додаткової інформації:
Pat Flynn, Hazel Technologies, Ph: +1 (331) 444-8336
pat@hazeltechnologies.com
www.hazeltechnologies.com
Джерело: Freshplaza
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів