fbpx
728 x 90

Food Freshness Card ™ – новітня технологія зберігання

Food Freshness Card ™ – новітня запатентована в США технологія, яка отримала нагороду на виставці Food World. Food Freshness Card ™ – технологія випробувана у лабораторних та виробничих умовах, яка забезпечує тривале зберігання фруктів, овочів і хлібопродуктів довше і здатна продовжити термін придатності до 40%

Технологія виготовлена за 3 американськими патентами та стала переможницею United Fresh Innovation Award у номінації «Best New Food Safety Solution» (Краще нове рішення для забезпечення безпеки харчових продуктів) у 2017 та 2018 роках. Також отримала численні нагороди, у тому числі: Food Logistic Top Green Providers and 2018 FL100+ Top Software and Technology Providers, Food logistics Top Green Provider for 2017 & 2018, IENA Germany Bronze Medal for Best Invention/new Product, and the Grand Prix Award at Inpex for Best Invention.

Неймовірно проста у використанні з ягодами, органічними та нарізаними свіжими продуктами, листовою зеленню та продуктами з коротким терміном зберігання на шляху «від ферми до вилки». Середній супермаркет може миттєво знизити скорочення збитків і псування до 20% і збільшити продажі  свіжої та квіткової продукції на 10%. Використання на палетах під час транспортування, одна Food Freshness Card ™ індустріального розміру, збільшує термін придатності продукту на цілий тиждень.

Надаємо порівняльні відеоогляди зберігання свіжих ягід, овочів і фруктів із застосуванням технології Food Freshness Card ™ та без неї.

https://www.youtube.com/watch?v=wEJgWi9Osgs

https://www.youtube.com/watch?v=trExt7BVIgU

https://www.youtube.com/watch?v=Nk1dXP-Mh2Y

Більше на: https://foodfreshnesscard.com/

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів