fbpx
728 x 90

Flower Expo Ukraine – провідний захід В2В формату усього садівничого та квіткового сектору Східної Європи!

Flower Expo Ukraine – провідний захід В2В формату усього садівничого та квіткового сектору Східної Європи!

16-18 квітня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві пройшла 13-та міжнародна спеціалізована виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні Flower Expo Ukraine

Цього року на виставці себе представили компанії з Колумбії, Кенії, Еквадору, Німеччини, Нідерландів, Польщі та України.

Організатори Flower Expo Ukraine вдячні всім за увагу до заходу. Кількість відвідувачів цього року склала  9 155 осіб! Програма демонстрацій була надзвичайно цікавою та зібрала навколо демо зони багато гостей. Цього року було запрошено нових флористів; FlowerFame провели весільний день, FlowerCircus розважав публіку жартами, танцями, та надихав особливими букетами; глядачів радували боді артом із живими квітами; Aсоціація Українських флористів провела батл «чоловічий букет»; родзинкою програми було присвячення сорту гербери компанї Florist Holland Марині Кінах.

В рамках виставки, за підтримки Посольства Королiвства Нiдерланди в Україні, Королівської Tоргової Aсоціації посадкового матеріалу та цибулинних квітів Нідерландів, Союзу Український Квіткарів та галузевих медіа партнерів було проведено міжнародну конференцію «Зелене майбутнє вашого міста», присвячену питанням муніципального озеленення. Спікери із Нідерландів, Німеччини та України ділилися професійним досвідом із учасниками: представниками комунальних підприємств, ландшафтними дизайнерами та архітекторами, міськими планувальниками, представниками розсадників, студентами та галузевими ЗМІ та іншими фахівцями з питань озеленення. Кількість учасників становила 200 осіб.

Звертаємо увагу також і на те, що на Flower Expo Ukraine 2019 вперше було представлено колективний павільйон розсадників з Нідерландів.

Від самого початку існування виставки, а саме з 2006 року, її організовують під патронатом Союзу Українських Квіткарів. Ця виставка завоювала гідне місце серед провідних заходів В2В формату усього садівничого та квіткового сектору Східної Європи.

Дякуємо за позитивні відгуки та побажання. Щороку ми працюємо над вдосконаленням, аби виставка була корисним інструментом для розвитку бізнесу, а також місцем для натхнення та отримання нових знань.

До зустрічі наступного року!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів