fbpx
728 x 90

Driscoll’s – робить життя щасливим!

Driscoll’s контролює приблизно третину американського ринку ягід на $ 6 млрд

Driscoll’s – каліфорнійський виробник та продавець свіжої суниці та інших ягід. Сімейний бізнес у четвертому поколінні, який розвивають сім’ї Рейтерів і Дрісколлів з кінця 1800-х років. ЇЇ штаб-квартира знаходиться в Уотсонвіллі, штат Каліфорнія. Driscoll’s створює власні сорти ягід, а потім видає ліцензії на їх вирощування лише перевіреним виробникам.

Driscoll’s вирощує ягоди в 21 країні і продає їх в 48. Компанія укладає контракти з різними виробниками на виробництво суниці, ожини, чорниці і малини, як червоного, так і жовтого забарвлення.

Driscoll’s вирощує як органічну, так і конвенційну продукцію. Компанія має поля в Каліфорнії, Флориді, Мексиці і Австралії. Органічні ягоди сертифіковані USDA.

Компанія дотримується гарних практик ведення сільського господарства для безпеки харчових продуктів, які застосовуються на всіх фермерських господарствах, з якими співпрацює компанія, складських та логістичних об’єктах, одним з яких є їхнє розподільче підприємство Санта-Марія у Каліфорнії. Вона також мають розподільчий центр в Дуврі, штат Флорида.

Driscoll’s підтримує єдиний органічний розсадник суниці, сертифікований CCOF.

Надаємо добірку відео,  у яких представлено бренд, історію, політику та діяльність компанії Driscoll’s:

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів