fbpx
728 x 90

Berryway – амбітний проект круглорічного ланцюжка постачання ягід

Berryway – амбітний проект круглорічного ланцюжка постачання ягід

Міжнародна мережа виробників ягід Berryway розпочала проект створення професійного виробничого ланцюга, що поєднує різні італійські території з метою постачання фруктів 12 місяців на рік

Berryway була заснована в 2013 році. Її президентом є Карло Лінгуа (компанія RK Growers), а менеджер з продажу – Ромуалдо Ріва. Протягом багатьох років група купувала ліцензії від різних селекціонерів ягід, тому її асортимент тепер може похвалитися полуницею, малиною, лохиною, ожиною і навіть незвичайними сортами, такими як «пайнберрі» та «страсберрі».

“Ми зосереджуємося на високій якості, оскільки ми могли б пошкодити ринок, зосередивши свою увагу лише на найнижчих цінах. Ми повинні усвідомлювати, що споживання ягід на душу населення в Італії залишається низьким, у порівнянні з споживанням у Великобританії чи США. В Італії споживання ягід складає близько 200 г на душу населення на рік, проти 900 г у Великобританії і 1,8 кг у США, тому є ще багато потенціалу для росту, зосередившись на високій якості та відповідній презентації у магазині, що сприяє т. з. імпульсним покупкам».

Після співпраці з Surexport, одним з провідних виробників ягід в регіоні Уельва (Іспанія), протягом 10 років Berryway тепер може забезпечити виробників не тільки цікавими сортами, але й технологіями, ноу-хау та допомогою.

У жовтні 2019 року сицилійська компанія Barbera здійснить перші посадки малини та лохини в районі Адрано, який відзначається ідеальними умовами ґрунту та води.

“Коли ми відвідали Surexport з Карло Лінгуа ми були вражені не тільки передовою інфраструктурою, але і його доступністю в обміні ноу-хау. У нашому регіоні, де спостерігається падіння рівня зайнятості населення, впровадження подібних проектів є надзвичайно актуальним”, – розповідає власник Алессандро Барбера.

Алессандро Барбера та Карло Лінгуа

Карло Лінгуа підкреслив: “Ми прагнемо залучити не тільки Сицилію, але й Калабрію, Апулію, Базилікату, Кампанію і Лаціо. Рутейлери виявляють високу зацікавленість щодо італійського високоякісного ягідного виробничого ланцюга. І це не лише питання рівня Brix, але також аромату, привабливості і емоцій. Разом з відповідними технологіями і нашим партнером, це те, що ми будемо використовувати, щоб завоювати споживачів».

Більше інформації:

Berryway
Via Beato Ancina, 8
12037 Saluzzo (CN) – Italy
Tel.: (+39) 0175 46269 (R. Riva)
Cell.: (+39) 334 3220653 (R.Riva)
Cell.: (+39) 348 7822078 (C. Lingua)
Email: barbara.allisio@berryway.it

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів