fbpx
728 x 90

Albert Heijn: менше пластику для свіжих овочів і фруктів

Albert Heijn: менше пластику для свіжих овочів і фруктів

Після успішного випробування в відділі фруктів і овочів супермаркету Albert Heijn в Хофддорпі, Нідерланди, рітейлер почне пропонувати ще більше фруктів і овочів без пластикової упаковки для продажів в магазинах і в Інтернеті

Почнеться з бананів (п’ять бананів, які раніше були в пластиковому пакеті), всіх видів перцю і пучкової моркви. Зрештою, до цього асортименту буде додано більше фруктів і овочів. Випробувальний період в Хофддорпі також буде розширено, щоб у співпраці з клієнтами отримати ще більше досвіду в області якості та терміну зберігання.

Якість та термін зберігання

У більш ніж 150 магазинах, і це число тільки збільшуватиметься, Albert Heijn тепер використовує “сухий туман”: дрібнодисперсне розбризкування води, що збільшує термін зберігання овочів та фруктів. Під час випробування в Хофддорпі використання сухого туману без пластикової упаковки не погіршувало якості та терміну придатності бананів, всіх видів перцю та пучкової моркви. Інші продукти все ще проходять випробування на якість та боротьбу з харчовими відходами. Таким чином, Albert Heijn продовжує випробування, щоб отримати досвід роботи з сезонними фруктами та овочами. Також випробовуються альтернативні пакувальні матеріали. Сухий туман також має хороший вплив на продукти, упаковані в пластик, тому що він охолоджує продукти, що збільшує їхній термін зберігання та сприяє зменшенню кількості харчових відходів. 

Зменшення впливу пластикової упаковки на навколишнє середовище

У 2025 році Albert Heijn скоротить свої обсяги пакувального матеріалу на 25%, і рітейлер веде багато переговорів зі своїми постачальниками та виробниками, щоб у своїх магазинах мати більше свіжих продуктів, вільних від пластику, приділяючи не меншої уваги питанню харчових відходів. Великі успіхи вже були зроблені в інших категоріях (наприклад, безалкогольні напої, м’ясо та молочні продукти):

— Упаковка з верхнім ущільненням замість округлої кришки призвела до збереження 300 тис. кг пластику в сегменті ягід;
— Заміна кришки при пакуванні сиру верхнім ущільненням сприяла збереженню 117 тис. кг пластмаси;
— 209 тис. кг пластику зберігаються в пляшках води AH Basic.

Найкращою є упаковка, яка майже не впливає на навколишнє середовище протягом всього свого життєвого циклу (від сировини до відходів) і робить його настільки малим, наскільки це можливо. Крім зменшення обсягів пакувального матеріалу, три інші напрямки також займають центральне місце в політиці Albert Heijn: повторне використання (наприклад, сумка AH), переробка (у 2020 році всі пляшки безалкогольних напоїв та соків тривалого зберігання власного виробництва, будуть упаковані у матеріал, який не менше аніж на 50% складатиметься із матеріалу повторного використання. У 2018 році вони почали з усіх пляшок 1 і 1,5 літра соків тривалого зберігання. Відновлення – це третій напрямок (упаковка AH Puur для прального порошку вже виробляється з цукрової тростини). Усю інформацію іще з більшою кількістю даних та поточними прикладами можна знайти на www.ah.nl/duurzaam та 2018 sustainability report.

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів