fbpx
728 x 90

Сучасні тенденції ринку тепличного бізнесу

Сучасні тенденції ринку тепличного бізнесу

Київ, 4-5 квітня 2019 р. VIII Міжнародний агрономічний семінар

Сьогодні у Києві розпочав свою роботу щорічний агрономічний семінар від компанії Belagro присвячений технологіям закритого ґрунту та обговоренню сучасних тенденцій на ринку тепличного бізнесу

У ці хвилини, у конференц-залі готелю Турист, триває теоретична частина семінару на якій присутні керівники тепличних комбінатів, спеціалісти агрономічних та інженерних служб закритого ґрунту з Києва, Харкова, Житомира, Енергодара, Стрия та інших міст України, а також з Вірменії та Франції.

Успішної роботи учасникам, відкриваючи семінар, побажав Президент-Голова правління Асоціації «Теплиці України» Євгеній Чернишенко: «Дуже приємно, що в Україні є теплична галузь і є патріоти-спеціалісти, які віддають свій час, розум, здоров’я та вкладають душу у цю справу, яку ми робимо усі разом».

Дмитро Якимаха, Belagro: «Програма цьогорічного семінару вибудована таким чином, щоб прослухавши усі доповіді та усвідомивши тренди ринку, ви змогли виробити стратегію розвитку у залежності від розміру вашого господарства».

Представники французької компанії Richel представили реалізовані проекти з впровадженими технологіями активної вентиляції у плівкових теплицях.

Сергій Бойко з компанії Best Crop поділився практичним досвідом застосування мінераловатного субстрату Belagro у Вірменії, Дагестані, Узбекитсані: «У сонячних країнах, мінеральна вата Belagro зі щільністю 63 кг/м3 показує дуже гарні результати».

Практичним порадам по боротьбі з таким небезпечним шкідником як томатна міль (Tuta absoluta) був присвячений виступ Романа Побиванця з ТОВ «Біозахист».

Особливості використання високотехнологічних добрив та біостимулятороів росту рослин від компанії Валагро презентував Денис Миргород, комерційний директор ТОВ «Агрісол».

Світові тенденції та український досвід з впровадження сучасних технологій вирощування салатів методом гідропоніки презентував Станіслав Овчарик, ТОВ «Рійк Цваан Україна».

 

Попереду ще багато цікавих виступів, а завтра на учасників чекає практична частина семінару з відвідуванням Баришівського Тепличного Комбінату.

Вирощувати з Belagro легко!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів