fbpx
728 x 90

Споживацькі тренди

Споживацькі тренди

Відповідно до вимог споживачів будується увесь виробничо-споживчий ланцюг: від вибору сорту та технології виробництва до викладки продукції на полиці магазину

Восьмий випуск (квітень, 2019 р.) безкоштовного інтерактивного журналу ProfiHort Magazine містить цьогорічний звіт FRUIT LOGISTICA TREND REPORT 2019, підготовлений організаторами виставки FRUIT LOGISTICA у співпраці із консалтинговою організацією Oliver Wyman та за підтримки Fruitnet Media International, провідного світового галузевого видавця.

Зрозуміти, чому люди купують свіжі фрукти і овочі саме так, як це вони роблять, не завжди легко, тому за допомогою консалтингової організації Oliver Wyman проведено одне з найглибших опитувань споживачів, що коли-небудь проводили в Європі та Північній Америці.

Результати доповіді дозволяють нам зазирнути за те яблуко, символічне відображення свіжих овочів і фруктів, та спробувати зрозуміти, чим сучасні споживачі керуються у своєму виборі.

Завантажити восьмий випуск безкоштовного інтерактивного журналу ProfiHort Magazine можна за цим посиланням: www.profihort.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів