fbpx
728 x 90

Підсумки головної ягідної події «S-Fruit Transformation»!

Підсумки головної ягідної події «S-Fruit Transformation»!

2-4 квітня 2019 року в Києві відбувся Міжнародний форум «S-Fruit Transformation» Soft and Stone Fruits International Value Chain Forum, присвячений темі ягід і кісточкових фруктів: ланцюжок від поля – до полиці

Генеральним Спонсором форуму «S-Fruit Transformation» став Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) в особі Дмитра Ніколаєва.

Офіційним спонсором форуму «S-Fruit Transformation» стала болгарська компанія РІО Агро, генеральним директором якої є Свілен Мільов.

Міжнародний форум «S-Fruit Transformation» пройшов за підтримки Каролін Спаанс, радника з питань сільського господарства і Катерини Тушинскої, асистента радника з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні.

Організатори форуму – Ягідна Асоціація України висловлює глибоку вдячність і щиру подяку Ользі Трофімцевій, виконуючій обов’язки міністра аграрної політики і продовольства України, за підтримку Форуму «S-Fruit Transformation».

На Форумі виступило 45 спікерів з 12 країн ЄС і СНД.

В Експозиції взяло участь 33 компанії, лідери з 10 країн ЄС

Захід відвідало 280 осіб з 16 країн світу

Відвідувачів чекала насичена триденна програма:

– Перший день Форуму був присвячений світовим тенденціям розвитку плодово-ягідного сектору, новим технологіям і обговоренню вектора на експорт;
– Другого дня взяли участь в спеціалізованих майстер-класах від провідних світових експертів;
– Третій день пройшов на виїзді в Черкаську область в навчальний тур на підприємство з виробництва заморожених овочів, фруктів і ягід «Смілянська Хлодя» і візит на Розсадник і Сади Сім’ї Маценко.

Учасники Форуму мали можливість задати питання Ользі Трофімцевій, в.о. міністра аграрної політики і продовольства України, поспілкуватися з міжнародними експертами з питань світового ягідного ринку, а також стали свідками підписання тристороннього Договору про співробітництво між Українською Ягідній Асоціацією, Укрсадвинпромом і Україно-чилійською палатою торгівлі і туризму.

«S-Fruit Transformation» став майданчиком ділових зустрічей і переговорів українських виробників, переробних підприємств та міжнародних експертів в секторі плодово-ягідного бізнесу.

Відвідувачі ознайомилися з новітніми технологіями in-vitro розмноження, методами ДНК-контролю якості садивного матеріалу на етапах виробництва і під час купівлі-продажу, ознайомилися з новими і популярними сортами суниці, жимолості і лохини, почули поради міжнародних експертів зі створення власної ягідної ферми або саду, дізналися про новітні технології післяврожайної обробки ягід і фруктів і їх зберігання, системи опори і укриття насаджень, тунельні системи вирощування ягід, обговорили глобальний розвиток органічних фруктів і ягід, ознайомилися з модернізацією і механізацією вирощування і збору ягідних і кісточкових культур, обговорили технологію IQF заморозки і глибше дізналися про технології сублімації і сушки ягід, про технологію охолодження і зберігання черешні, а також ознайомилися з інноваційними оптичними рішеннями для сортування ягід.

В Експозиції взяли участь представили таких компаній, як Insolar, Syngenta, Smart Agro, MAS Systems, Rio Agro, EFT, Depa, ПрофПолів, «Долина Агро», Haygrove, «Альфа-Синтез», «Декоплант», «Фруктовий Сад», «Брусвяна», Voen, Pigo, «САД ОК», НВЦ «ІН ВІТРО ПЛАНТ», Storex, Incools, Infia, Harvest Center, «Евкаліпт Р2, Elifab Solutions, «Розетта Агро», Optimum Sorting, Plantin, Food Tech Link, Octofrost, «БТУ-Центр», Superborowka, «Самміт-Агро Юкрейн», ТОВ «Майстер Пайп», Fairplant.

8 професійних майстер-класів провели експерти на другий день Форуму. Особливий інтерес був до теми «Впровадження системи якості та безпеки харчових продуктів на підприємстві з переробки». Так само інші теми були в фокусі: технологія вирощування кісточкових фруктів, системи опори і захисту садів і ягідників, технологія вирощування лохини та її зберігання/сортування/пакування, IQF заморозка і технології сублімації ягід, а також вирощування ягід в закритому ґрунті.

На 3-й день Форуму «S-Fruit Transformation» відбувся візит групи учасників на Найбільше підприємство ТОВ «Смілянська Хлодня», яке пропонує заморожені ягоди, овочі і овочеві суміші в асортименті. Продукція вироблена з високоякісної сировини на сучасному обладнанні заводу в місті Сміла Черкаської області. Відвідувачі ознайомилися з виробництвом та асортиментом продукції. Завод виробляє вагові заморожені ягоди, овочі і заморожені овочеві суміші: чорниця, суниця, малина, вишня, яблука, ожина; цибуля, гарбуз, морква, всі різновиди капусти, квасоля стручкова, картопля, баклажан; рагу овочеве 7 овочів, андалузьку і мексиканську суміші, овочі для смаження. Слід також зазначити, що заморожування піддаються виключно свіжі плоди, які досягли піку своєї зрілості. Завдяки цьому вони володіють надзвичайним смаком, а фрукти і ягоди дозволяють приготувати напої з неперевершеним літнім ароматом морозною зимою.

Друге підприємство, яке учасники відвідали у 3-й день Форуму «S- Fruit Transformation» – це Асоціація інтенсивного Садівництва Черкащини, головою якого є Маценко Олександр Васильович. Так само відвідали розсадник і Сади Сім’ї Маценко.

В Асоціації інтенсивного садівництва Черкащини протягом 5 років ведуться роботи по вивченню формування черешні за методами UFO і KGB. Ними помічено, що врожайність цих систем тісно пов’язана з якістю використовуваного матеріалу, тобто саджанців. Так само відбувся візит в персиковий, грушевий і яблуневий експериментальні сади. На 2020 рік заплановані посадки за методом UFO і KGB абрикосових, сливових, грушевих і персикових садів.

Фото заходу: https://www.facebook.com
Відео заходу: https://www.youtube.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів