fbpx
728 x 90

Global Berry Congress – робить ягідний бізнес іще глобальнішим!

Global Berry Congress – робить ягідний бізнес іще глобальнішим!

Рекордні 580 учасників з 50 країн взяли участь у цьогорічному Global Berry Congress, що зробило його найбільшою світовою подією, присвяченій усьому ланцюжку постачання ягід

Під час триденного заходу, який відбувся 25-27 березня в Beurs-World Trade Center у Роттердамі, учасники змогли дізнатися про останні тенденції в міжнародному бізнесі ягід і зустрітися з ключовими гравцями галузі, а також відвідати виробничі, дистриб’юторські та науково-дослідні об’єкти в рамках програми навчальних поїздок.

На Global Berry Congress також були представлені 37 експонентів, які мали можливість продемонструвати свою продукцію та послуги широкій аудиторії учасників.

Програма конгресу була представлена 50-ма спікерами, які паралельно надавали експертну оцінку галузі на шести різних сценах, пропонувала широке висвітлення ключових тем, що формують ягідний сектор, включаючи зусилля зі скорочення пластикової упаковки, задоволення зростаючого споживчого попиту на більш здорові та зручні продукти, впровадження та вплив нових технологій. автоматизоване збирання та світлодіодне освітлення, а також необхідність зробити виробництво ягід більш екологічно стійким.

Делегати мали змогу послухати ряд доповідей, презентацій та інтерв’ю, включаючи: Сабріна Ваянт (Sabina Wyant) – технічний менеджер по ягодах ритейлера Tesco; Стів Кнапп (Steve Knapp) – керівник програми розмноження суниці UC Davis; Дейл Піннок (Dale Pinnock) – телевізійна зірка, автор і експерт з харчування, також відомий як “The Medicinal Chef”; Вероніка Парментіє (Veronique Parmentier) – глобальний менеджер з маркетингу компанії Zespri.

Здоров’я було в центрі програми цьогорічного заходу. Презентація Дейла Піннока про поживні властивості ягід супроводжувалися провокаційною дискусією про те, як науковообгрунтовано ягоди можуть бути пропаговані споживачам для максимального ефекту, не порушуючи суворих правил, які керують тим, що дозволено та не дозволено, коли мова йде про надання медичних і харчових показників про продукти.

«Нам необхідно працювати над тим, як взяти частину ключової інформації, щоб продати її належним чином потрібному рівню споживача, будь-то дітям чи дорослим», – стверджувала Рейчел Монтегю-Еббс (Rachel Montague-Ebbs), керівник відділу брендів та комунікацій у в компанії Soloberry. «Ми завжди мали прекрасні глянцеві фотографії фруктів, які були зібрані вручну на полях, але нічого насправді не надихає людей на споживання ягід у різних стравах – вони не лише призначені для сніданку і перекусу.»

Звертаючись до зростаючого занепокоєння споживачів щодо використання пластикової упаковки для свіжих продуктах, Ваянт сказала, що Tesco робить усе можливе, щоб зменшити вплив на екологію.

«Ми застосували гнучкий і прагматичний підхід щодо того, чи можна видалити пластикову упаковку для певних продуктів», – пояснила вона. «Наші дослідження показують, що споживачі будуть пов’язувати упаковку, яка піддається компостуванню, з виробником і тому будуть вважати що це органічний продукт і те, як можна щось виробляти в природному середовищі і зменшувати кількість пластику».

Вона додала: «Ми вважаємо, що існує великий потенціал для органічних ягід та інших органічних продуктів, але ми також повинні бути реалістичними, що ягоди необхідно транспортувати на глобальному рівні з усього світу для забезпечення наших полиць, і в межах цього має бути період випробувань і пристосування до того, як він може працювати на глобальному рівні».

«Першим кроком є розуміння того, як упаковку можна рециркулювати, другий – як можна обмежити використання пластику, а потім – як можна взагалі обійтися без нього».

Нові можливості

Конгрес також почув про потенціал нових комерційних каналів, як способу забезпечення підвищеного попиту на свіжі ягоди.

Емі Ланс (Amy Lance), керівник розвитку нового бізнесу британської компанії Berry Gardens, вказувала на торгові автомати, тренажерні зали, магазини продуктів для ведення здорового способу життя і наборів страв як можливі, але складні альтернативні маршрути на ринок, які ще не повністю використані.

«Існують різноманітні моделі, де постачання не є консолідованим – це одночасно складна і велика можливість», – акцентувала вона. «Однією із найбільших проблем, з якою ми стикаємося, є забезпечення тривалого терміну зберігання ягід на полиці та рух запасів. Вирішення цього питання зовсім не просте, але це можна зробити.»

Коментуючи сам захід, Майк Ноулз (Mike Knowles), редакційний директор Fruitnet у Європі сказав: «Цьогорічний Global Berry Congress насправді став великою подією у інтернаціоналізації ягідного бізнесу. Той факт, що так багато людей з усього світу зібралися разом, щоб знайти шляхи поліпшення того, що вже є дуже успішною категорією, думаю, є надзвичайно позитивним знаком.»

Джерело: www.fruitnet.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів