fbpx
728 x 90

Гармонія краси та натхнення

Гармонія краси та натхнення

Flower Expo Ukraine – розпочала свою роботу у Києві

З великим натхненням, сьогодні у Києві розпочала свою роботу Flower Expo Ukraine ­ XIII Міжнародна спеціалізована виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні, яка також охоплює сферу муніципального озеленення.

У пошуках натхнення, актуальної ринкової інформації та для налагодження нових бізнес-контактів на виставку прийшла велика кількість відвідувачів з усієї України, щоб побачити 97 експозицій українських та іноземних учасників з 7 країн світу.

На церемонії офіційного відкриття Flower Expo Ukraine були присутні: посол Королівства Нідерланди в Україні Едуард Хукс з дружиною, директор ТОВ «Компанія Місто Мрії» Ірина Слободянюк та директор Nova Exhibitions BV Куно Якобс.

Після офіційного відкриття виставки відбулася презентація сорту гербери «Леді Мара» компанії Florist Holland, що присвячений Марині Кінах.

Організатори виставки: ТОВ «Компанія Місто Мрії» та Nova Exhibitions BV під патронатом Союзу українських квіткарів запланували для відвідувачів першого дня насичену та яскраву демо-програму на головній сцені, яка продемонструвала сучасні тренди флористики:

– майстер-клас голландських топ-дизайнерів, фахівців компанії FlowerFame Пітера ван дер Слюза і Тоні ван Яарсвельда
– унікальний і по справжньому чоловічий флористичний батл «Чоловічий букет» у виконанні 10 провідних українських мужчин-флористів.

Окрім демонстрацій на головній сцені, на стенді «Цирку квітів» (Flower Circus) проходять надихаючі квіткові демонстрації з використанням найновіших флористичних технік та тенденцій.

Якщо Ви вважаєте себе професіоналом квіткового бізнесу або просто цінуєте природню красу, знайдіть можливість завітати на єдину провідну подію галузі квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні, адже попереду ще два дні насиченої бізнес-програми.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів