fbpx
728 x 90

Фростбастер — «олімпійський чемпіон» у захисті від заморозків!

Фростбастер — «олімпійський чемпіон» у захисті від заморозків!

Ефективні рішення у захисті від заморозків з використанням фазового переходу

Компанія «САД ОК» 25 квітня 2019 р., на базі черешневого саду ТОВ «Уманська фруктова компанія» (м. Умань, вул. Дерев’янка, 26), провела День поля, який зібрав понад 50 фахівців галузі садівництва

Програма заходу передбачала теоретичну частину та демонстрацію роботи теплогенеруючої машини Frostbuster F501 у інтенсивному черешневому саду.

З вітальним словом до учасників Дня поля звернулася Наталія Лут, директор компанії «САД ОК», яка подякувала фермерам за те, що незважаючи на зайнятість весняними роботами у саду, знайшли можливість відвідати захід і побажала присутнім продуктивного дня.

Нагадаємо, що ТОВ «САД ОК» — лідер в області опорних та захисних систем у фруктово-ягідному секторі на території України. Компанія реалізує комплексні проекти, починаючи від поставки матеріалів до встановлення опорних конструкцій та систем захисту від граду, дощу, птахів та комах.

У своїй презентації бельгійський фахівець Марк Поллеуніс (Marc Polleunis), директор компанії Агрофрост (Agrofrost NV) зазначив, що проблемами захисту саду від заморозків займається з 1991 р. Нині, компанія Агрофрост пропонує найбільший у світі вибір машин для захисту від заморозків. Марк коротко охарактеризував види заморозків та можливі способи боротьби з ними, а також презентував лінійку машин для захисту від заморозків бельгійської компанії Агрофрост: Фростбастер, ФростГард Революшн, Бейсік та системи оповіщення Фрост Аларм.

Найбільшу цікавість аудиторії викликала демонстрація роботи машини Frostbuster 501 — топ-моделі третього покоління, що здатна захистити від заморозків до 8–10 га саду та покращує формування зав’язі. Головними перевагами машини є безпека (звукове оповіщення, контролер, датчик іонізації), тривала автономна робота (до 10 год.), зручність управління (автоматичне включення та вимкнення грілки).

Команда ProfiHort Media дякує організаторам за можливість взяти участь у Дні поля, а українським садівникам бажаємо щорічних високих врожаїв та не мати проблем із заморозками! 

Фоторепортаж заходу дивіться за посиланням: www.facebook.com 

Репортаж з Дня поля читайте у черговому номері журналу ProfiHort та на сайті https://www.profihort.com — інноваційний ресурс для професіоналів плодоовочевого бізнесу.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів