fbpx
728 x 90

Flower Expo Ukraine – заквітне все!

Flower Expo Ukraine – заквітне все!

Вже за тиждень XIII Міжнародна спеціалізована виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні!

Захід буде відбуватися 16-18 квітня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі, 2-му павільйоні, на Броварському проспекті 15.

Від самого початку існування виставки, а саме з 2006 року, її організовують під патронатом Союзу Українських Квіткарів. Ця виставка завоювала гідне місце серед провідних заходів В2В формату усього садівничого та квіткового сектору Східної Європи.

Велика кількість українських та закордонних компаній щорічно бере участь у Flower Expo Ukraine. У 2018 році на виставці себе представили 98 компанії з 9 країн світу, а кількість відвідувачів склала 8 940 осіб.

Цього року на виставці себе представлять компанії з Колумбії, Кенії, Еквадору, Німеччини, Нідерландів, Польщі та України.

Дана виставка є єдиним міжнародним заходом такого формату в Україні, і організатори докладають усіх зусиль для того, щоб Flower Expo проходила на високому рівні. Цього року програма традиційно насичена:

– ми запросили нових флористів,
– організували весільний день,
– долучили цирк квітів,
– вас порадують боді артом із живими квітами,
– родзинкою програми буде присвячення сорту гербери компанї Флоріст Голланд Марині Кінах,
– асоціація Українських флористів проведе батл «чоловічий букет»,
– за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні проведемо конференцію з муніципального озеленення.

Презентація своєї компанії на Flower Expo Ukraine надасть Вам чудову можливість зустріти Ваших клієнтів, продемонструвати свою присутність на українському ринку, отримати актуальну інформацію про його стан в цілому, а також підтримувати зв’язок із мережею квіткових компаній.

Виставка буде корисною для учасників та цікавою для відвідувачів!

Для отримання безкоштовного вхідного квитка, реєструйтеся вже зараз на сайті виставки: https://www.flowerexpo-ukraine.com/uk/ .

Також слідкуйте за постійними оновленнями та надихаючим контентом на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/flowerexpoukraine/ .

Для акредитації преси: 063 629 33 61, Олена Черняк

До зустрічі!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів