fbpx
728 x 90

Світовий бізнес та Україна на FRUIT LOGISTICA 2019

Світовий бізнес та Україна на FRUIT LOGISTICA 2019

Команда ProfiHort Media взяла участь у провідній плодоовочевій виставці Fruit Logistaca, яка проходила 6-8 лютого в Берліні. Надаємо офіційний пост-реліз заходу із додаванням фото учасників з України. Згодом вийде цікавий відеоматеріал із коментарями представників українських компаній.

Понад 78 тис. відвідувачів топ-класу з 135 країн світу, 3200 експонентів з 90 країн надали повний огляд ринку в секторі свіжих фруктів.

Берлін, 12 лютого 2019 р. FRUIT LOGISTICA 2019 продемонструвала збільшення кількості експонентів і торгових відвідувачів, більше інновацій та інтенсифікації інтернаціоналізації і тим самим підкріпила свій статус провідної глобальної бізнес-платформи для торгівлі фруктами.

Юлія Фішман, представник Messe Berlin в Україні – про важливість участі у виставці задля налагодження бізнес-стосунків

«Наша місія полягає в тому, щоб запропонувати кращі бізнес-перспективи для експонентів і відвідувачів. Радію, що FRUIT LOGISTICA повністю задовольнила високі очікування. Близько 90 відсотків експонентів і 98 відсотків представників торгівлі оцінили успіх виставки та винесли для свого бізнесу позитив», — розповідає Мадлен Мізеріус (Madlen Miserius),  Senior Product Manager виставки FRUIT LOGISTICA.

З 6 по 8 лютого понад 78 000 відвідувачів з 135 країн світу дізналися про 3200 експонентів з 90 країн світу.

Валерій Ляшинський, представник Rosetta Agro: «На цій виставці можна побачити чи не усіх провідних виробників з сектору садівництва та ягідництва»

Здійснено безліч угод

FRUIT LOGISTICA досягла відмінних результатів разом з учасниками та торговими відвідувачами. Вони скористалися чудовою можливістю отримати нові контакти в оптовій та роздрібній торгівлі, з виробниками фруктів та овочів, а також з імпортними та експортними компаніями. Майже кожен учасник виставки навіть уклав угоди в цьому році на FRUIT LOGISTICA. Більше 90 відсотків учасників виставки заявили, що задоволені її результатами та отримали вигоду для розвитку свого бізнесу.

Ігор Тесленко, Регіональний директор в Європі Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont – презентація компанії

Основним завданням відвідувачів виставки було встановлення нових контактів, пошук нових постачальників та вивчення інновацій. Ці цілі були переважно виконано. Представники торгівлі особливо позитивно відгукнулися про спектр товарів та послуг, що їх пропонують на FRUIT LOGISTICA 2019. Після виставки 77 відсотків відвідувачів торгівлі очікують, що контакти, які вони встановили з експонентами, призведуть до ділових угод. 98 відсотків відвідувачів-представників торгівлі зазначили, що відвідування FRUIT LOGISTICA 2019 принесло позитивні результати для їхнього бізнесу.

Олесь Капітанчук, керівник «Толсма Україна» – про обладнання для зберігати і переробляти плодоовочевої продукції

Основні події з виставки

Нагорода FRUIT LOGISTICA Innovation Award 2019,  присуджена в п’ятницю на виставці, визначила переможців золотої, срібної та бронзової номінацій у категоріях фрукти (“Oriental Red® – Red Kiwifruit”), техніка (технологія дозрівання Softripe®)  та упаковки (упаковка для полуниці, яка піддається утилізації та компостуванню). Відвідувачі мали можливість шляхом голосування самостійно обрати переможців у цих категоріях. FRUIT LOGISTICA також перетворилася на хаб для стартапів в останній день своєї роботи. Цей новий формат об’єднав молоді, інноваційні, а також вже добре сформовані компанії з усіх секторів, і мав неабиякий успіх.

Григорій Мороз, керівник «Енза Заден Україна» – про селекційні новинки овочевих культур

Іншою подією стала прем’єра Глобальної жіночої мережі (Global Women’s Network) з представниками з усіх континентів. Захід підкреслив важливість у секторі свіжих фруктів жінок, які обмінялися досвідом та обговорювали цілі майбутніх подій.

Наталія Лут, представник Spinesse Group, виробника систем опор та захисту фруктових садів

Наступна дата виставки

З 29 по 31 травня CHINA FRUIT LOGISTICA відкриє свої двері в Шанхаї. Вона позиціонує себе як закупівельну платформу фруктів і овочів для підвищеного попиту на свіжі продукти в Китаї. Ринок Китаю нараховує 1,3 млрд споживачів і стрімко зростає. Китай має власну FRUIT LOGISTICA з 2018 року. Після свого успішного дебюту 300 представників торгівлі з усіх куточків Китаю будуть уперше запрошені на захід в рамках торгівельної програми – www.chinafruitlogistica.cn

ASIA FRUIT LOGISTICA розпочала свою роботу понад десять років тому і сьогодні стала найважливішою виставкою для плодоовочевої галузі в Азії. З 4 по 6 вересня вона представить огляд всього ринку та продемонструє інновації та продукти з понад 20 країн світу. У 2019 році буде два нових сегмента: заморожені фрукти та овочі й тепличні технології – www.asiafruitlogistica.com

Збережіть дату: FRUIT LOGISTICA 2020 у Берліні відбудеться з 5 по 7 лютого – www.fruitlogistica.de

Микола Гордійчук, директор «Агріко Україна»: «Ця виставка для лідерів, які шукають натхнення і хочуть щось принести в Україну»

Відгуки учасників FRUIT LOGISTICA 2019

Б’янка Боніфаціо (Bianca Bonifacio), менеджер з міжнародного співробітництва та виставок, Італія:

«Ми є частиною FRUIT LOGISTICA з тих пір, як вона була заснована і щороку зростає. Це велика зустріч, яку не можна пропустити. Виставка пропонує деякі дуже хороші інструменти, такі як  Innovation Award,”Органічний” та “Конвенційний” шляхи виробництва»

Софі Цуй (Sophy Cui), менеджер з маркетингу, Goodfarmer Foods Holding, Китай:

«Ми приїжджаємо на FRUIT LOGISTICA протягом 15 років. Це найпрофесійніша виставка у світі. Вона приваблює багато професіоналів. Ми зустрічаємося з існуючими та новими клієнтами. Виставка стає все більш популярною, і ми зробили багато бізнесових справ»

Крістофер Лазаро (Christopher Lazaro), менеджер з глобального маркетингу, Chiquita Brands International, Швейцарія:

«FRUIT LOGISTICA — це дуже динамічне місце для учасників і потенційних клієнтів. Це унікальна можливість познайомитися з людьми з усього світу, подумати нестандартно і отримати широку картину нашого ринку загалом»

Віктор Сарабія Моліна (Victor Sarabia Molina), менеджер департаменту агробізнесу, Promperu, Перу:

“FRUIT LOGISTICA є ідеальною платформою для нас, щоб показати світові, що Перу має запропонувати споживачам з позиції нашого клімату, продуктів і професіоналізму наших компаній. На виставці ми представили наш новий бренд «Superfoods Peru» і досягли міжнародного рівня та схвалення тих, хто приймає рішення»

Маріо Слунітсчек (Mario Slunitschek), старший віце-президент, фрукти та овочі / сушені фрукти / консервовані продукти), EDEKA, Німеччина:

«Для компанії EDEKA виставка FRUIT LOGISTICA особливо важлива, тому що ми працюємо разом з виробниками з усього світу. В останні роки нас відвідують понад 1000 представників з 83 країн. Завдяки виставці нам не потрібно подорожувати по всьому світу, але може спілкуватися з багатьма людьми в одному місці»

Бьорн Вейтс (Björn Weyts), директор з глобального маркетингу, TOMRA Sorting, Бельгія:

«Ми працюємо на багатьох ринках з різними брендами. Усі клієнти, яких ми хочемо отримати, приходять на FRUIT LOGISTICA. І ми щороку зустрічаємо нових людей. FRUIT LOGISTICA є однією з найважливіших виставок для нашої компанії»

Інгрід Ванстріілс (Ingrid Vanstreels), головний менеджер з обліку вантажоперевезень та експедирування, Порт Антверпен, Бельгія:

«Я вражена міжнародною присутністю і розміром виставки. FRUIT LOGISTICA — це одна з небагатьох можливостей, де можна зустрітися нашим клієнтам з усього світу. Ми також можемо спілкуватися з іншими портами, що дуже важливо для функціонування та розвитку нашого бізнесу»

Марі Камбон, менеджер з експорту, Agri Food Sector, Франція:

«Ми дуже задоволені відгуками наших трейдерів. Наш план залучення людей до наших стендів через події, такі як велика французька вечірка та кулінарні шоу в перший день виставки, виявився напрочуд успішним»

Клер Дибл (Clare Dyble), менеджер з стратегічного розвитку бізнесу, Redpack Packaging Machinery, Великобританія:

«Люди на виставку приїжджають з усього світу – від Америки до Австралії. Зал №9 представляв широкий спектр технологій на виставці, а можливості спілкування були фантастичними. Ми зустріли багато клієнтів і нових партнерів»

Ксав’є Лазо Герреро (Xavier Lazo Guerrero), міністр сільського господарства та тваринництва, Еквадор:

«Понад 70 відсотків сільськогосподарської продукції Еквадору надходить від малих до середніх підприємств. Торгівля нашими продуктами є важливим чинником у створенні робочих місць і боротьбі з бідністю в сільській місцевості. На FRUIT LOGISTICA ми змогли переконати багатьох покупців і торговців, що наше сільське господарство має величезний потенціал»

Гер ван Бюрік (Ger van Burik), координатор виставки, Stichting Holland Fresh Group, Нідерланди:

«Я відвідую п’ять великих ярмарків на рік. FRUIT LOGISTICA — це найважливіша виставка у світі. Вона особливо важлива для нас, голландців, тому що Німеччина є нашим найбільшим партнером —  40% нашого експорту йде сюди».

Моніка Братуті (Monica Bratuti), президент – Міжнародний бізнес, Turners International Marketing (Нова Зеландія) і співініціатор Глобальної жіночої мережі (Global Women’s Network):

«Виставка з кожним роком стає кращою. Я беру у ній участь протягом восьми останніх років і бачу, як зростає роль жінок, і жіноча перспектива набуває важливості. Для мене фрукти не мають виглядати досконало, наприклад, якість важливіша за форму»

Вініта Судханшу (Vinita Sudhanshu), заступник генерального директора з питань сільського господарства та харчової промисловості, Департамент експортних продуктів (APEDA), Міністерство торгівлі та промисловості, Індія;

«FRUIT LOGISTICA є чудовою платформою для об’єднання трейдерів і експортерів. Всі наші експортери дуже задоволені. Було налагоджено деякі нові цінні контакти та розширено існуючі партнерства»

Dang Phuc Nguyen (Dang Phuc Nguyen), генеральний секретар В’єтнамської асоціації фруктів і овочів:

«FRUIT LOGISTICA дозволяє нашим учасникам виходити на нові ринки. Вперше ми маємо сім стендів на виставці. Для нас це найбільша виставка заморожених фруктів у світі. Як і в 2018 році, цього року ми також будемо представлені на ASIA FRUIT LOGISTICA»

Доктор Грегоріо Падула (Dr. Gregorio Padula,) керуючий директор, TOKITA SEED, Японія:

«Одинадцять років тому ми посіли третє місце в премії FRUIT LOGISTICA Innovation Award разом з «tomatoberry». Виставка є гарною можливістю представити нові продукти. Ми зробили багато нових контактів, які ми підтримуватимемо і надалі».

Ннаемека Ікеґвуону (Nnaemeka Ikegwuonu), керуючий директор ColdHubs, Нігерія:

«Коли я дізнався, що мене відібрали для участі у виставці, я був щиро в захваті. FRUIT LOGISTICA надала мені можливість представити власну компанію та мережу національних компаній, які вже добре зарекомендували себе. На виставці представлені всі, хто відіграє важливу роль у виробництві фруктів і овочів. Якщо ви хочете встановити правильні контакти, ви просто маєте бути тут»

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів