fbpx
728 x 90

Profihort Investment Forum: свіжий ринок, переробка та експорт

Вирощуй, переробляй – експортуй!

Під таким гаслом 15-го лютого відбувся інвестиційний форум на базі заводу із заморозки і переробки плодоовочевої продукції ТОВ “Malyn Factory” (м. Малин Житомирської області), ініційований інноваційним профільним ресурсом ProfiHort Media (Professiaonal & Profitable Horticulture).

Форум зібрав понад 100 професійних виробників плодоовочевої продукції, готових йти в ногу з цивілізованим світом і виробляти корисну та безпечну для здоров’я людини плодоовочеву продукцію у відповідності з міжнародними якісними та маркетинговими нормами.

Захід організований за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданої у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Основний меседж, посланий організаторами та який був присутній на вустах професійних спікерів – українські виробники можуть та варті, взаємодіючи один з одним і застосовуючи сучасні технології вирощування та переробки (якісний садивний та насіннєвий матеріал, технології захисту, зрошення, живлення та удобрення, моніторингу та обліку виробничих процесів, сертифікації й контролю якості продукції, сучасне обладнання та сховища…), достойно бути представленими на світових ринках та конкурувати за найвибагливішого споживача.

Інвестуй в якість – правило, яким керується кожний поважаючий себе виробник та громадянин!

Представляємо короткий відеоогляд заходу, відзнятий командою ProfiHort!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів