fbpx
728 x 90

Мікроклональне розмноження ягідних і плодових: якість та інновації народжені у лабораторії

Ділимося з Вами відео, відзнятим у лабораторії мікроклонального розмноження рослин італійського розсадника Battistini Vivai – партнера проекту ProfiHort Media

У цьому відео Романо Ронкассалья, керівник відділу розмноження Vivai Battistini та Мауріціо Ламбарді, дослідник CNR-IVALSA, показують процес in-vitro розмноження рослин та їх адаптації до умов in-vivo (умов навколишнього середовища), мова – італійська.

Компанія Battistini Vivai має більше 70 років досвіду у розсадництві ягідних і плодових культур та виробництві плодів.

Завдяки наявності надсучасної лабораторії мікроклонального in-vitro розмноження рослин, що дозволяє у великих кількостях масштабувати надякісний оздоровлений безвірусний садивний матеріал сучасних високопродуктивних сортів, залученні висококваліфікованих спеціалістів та співпраці із провідними європейськими науковими центрами, розсадник можна вважати одним із лідерів європейського та світового розсадництва.

Компанія щороку продукує більше 10 млн рослин, близько половина яких – ягідні культури, а саме: малина, лохина, ожина, агрус, смородина, порічка.

Садивний матеріал, вирощений у лабораторії, реалізується із закритою кореневою системою як у касетах: ягідних – для дорощування закладання насаджень і підщеп – для розсадництва, так і в контейнерах – готова для безпосереднього закладання насаджень.

Переваги застосування садивного матеріалу, вирощеного у Battistini Vivai – відсутність внутрішніх патогенів (віруси, мікоплазми) та їх надвисока продуктивність.

Розсадник знаходиться у місті Чезена, Італія.

Більше можна дізнатися тут: www.battistinivivai.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів