fbpx
728 x 90

Мікрогріни у мегамасштабах

Koppert Cress доставляє свої мікрогріни до будь-якого ресторану світу у день відправки

Потужна, інноваційна, незалежна, глобальна – так можна охарактеризувати компанію Koppert Cress (Нідерланди).

Koppert Cress дуже сучасна компанія, основна мета якої – створювати аромати. Аромати, які дають можливість кухарам отримувати натхнення та які вони можуть використовувати для здивування своїх клієнтів.

Роба Баана, власника компанії, щодня можна бачити на виробництві, і він приймає безпосередню участь у вирощуванні мікроовочів та проростків спеціальних культур, тому його робота – його пристрасть.

У багатьох країнах проростки насіння використовуються у їжі здавна. Koppert Cress вирощує проростки із різних видів, кожен з яких має свій унікальний смак – від часнику та свіжого горошку – до лайму і броколі.

Роб Баан має особисту пристрасть та ентузіазм до приготування їжі, тому зібрав усі ці різноманітні смаки з усього світу. Окрім різноманітних мікрогрінів, компанія також виробляє й багато інших продуктів, які мають особливі смаки, забарвлення, форму і аромат – усі вони мають особливу якість та використання. Усі продукти унікальні, за допомогою яких можна надати стравам вишуканого смаку.

Для Роба Баана важливо, щоб усі ці екзотичні рослинибули не лише безпечні для вживання, але й могли використовуватися безпосередньо в їжу без попередньої очистки та миття, тому Koppert Cress працює на дуже відповідальній основі.

Використання LED освітлення дає можливість вирощувати рослини у декілька ярусів. Теплиця, у якій вирощується продукція є найбільш сучасною та найбільш інноваційною у світі. Завдяки покриттю поверхонь антибактеріальним покриттям, продукція чистіша-чистого.

Разом із своїми співробітниками Роб Баан постійно веде пошук нових культур, які мають особливі смаки та аромати, щоб у подальшому їх культивувати у промислових масштабах. Тому діючі та майбутні шеф-кухарі, а також споживачі з усього світу, є постійними гостями компанії в пошуках особливих смаків для свої страв. Вони навіть мають можливість спробувати використати усі інгредієнти, які їм подобаються на спеціальній кухні безпосередньо на виробництві, яка є свого роду витвором мистецтва.

Koppert Cress є свого роду мініатюрним світом смаків, кольорів та ароматів. Це унікальна компанія, яка є надійним постачальником продукції, яку доставляє до дистрибюційних хабів, або ж будь-куди в радіусі 40 км не пізніше аніж за 4 год. Із дистрибюційних хабів продукція потім розходиться по усьому світу та постачається до споживача того ж самого дня, що дозволяє їй бути свіжішою, аніж свіжа.

Смаки впливають на людські думки, тому смак, це щось особливе, і співробітники Koppert Cress завдяки своїм продуктам роблять людське життя особливим.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів