fbpx
728 x 90

MECALUX – топ-клас у будівництві складів та сховищ

Ви збираєтеся будувати складське приміщення, чи холодильник?

В такому випадку компанія Mecalux, один з лідерів на ринку проектування та будівництва складських приміщень, в т.ч. холодильних, Вам в допомогу. Вона спеціалізується на розробці, виробництві, продажі та обслуговуванні металевих стелажів, автоматизованих складів та інших складських рішень. Mecalux є провідною компанією з надання подібних рішень в сегменті зберігання в Іспанії і займає третє місце в світі у своїй галузі, продаючи в більш ніж 70 країн світу.

Основна позиція компанії ґрунтується на застосуванні найсучасніших технологій у промисловості, а також на широкій дистриб’юторській мережі в Іспанії, Франції, Португалії, Італії, Німеччині, Словаччині, Бельгії, Голландії, Великобританії, Чехії, Польщі, Аргентина, Уругвай, Перу, Бразилія, Чилі, Панама, Мексика, Канада, Туреччина та США.

Група має одинадцять виробничих центрів: Іспанія (Барселона, Гіхон і Паленсія), Польща (Глівіце), США (Чикаго, Самтер і Понтіак), Мексика (Тіхуана і Матаморос), Бразилія (Сан-Паулу) і Аргентина (Буенос-Айрес), кожен стратегічно розташований, щоб запропонувати швидке, гнучке обслуговування своїх поточних і потенційних ринків.

Зростання та розвиток Групи Mecalux базується на: відкритті нових відділень, розширенні мереж збуту, інвестиціях у R&D, його автоматизованому складському відділі та логістичному порталу Logismarket. З моменту свого заснування 50 років тому, цей підхід гарантував високу якість продукції та відмінне обслуговування клієнтів.

Більше про компанію можна дізнатися тут: www.mecalux.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів