fbpx
728 x 90

Аграрний сезон розпочато. На «АгроВесна 2019» презентували головні тренди у сільському господарстві!

Аграрний сезон розпочато. На «АгроВесна 2019» презентували головні тренди у сільському господарстві!

Більше 18 тисяч аграріїв з усієї України та ще 35 країн розпочали новий агросезон з відвідування дев’ятих міжнародних виставок «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які відбулися 19-21 лютого у Міжнародному Виставкому Центрі (м. Київ). Вже вдруге виставки проходять під однією назвою – «АгроВесна» та символізують початок нового аграрного сезону

Організатором виставок виступила компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

У церемонії урочистого відкриття виставок взяли участь: Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Шеремета Віктор Васильович, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні пан Ед Хукс; Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні пан Ернст Райхель, Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні пані Джудіт Гоф, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні пан Рубен Медсен, Радник з питань сільського господарства при Посольстві Франції в Україні пан Ніколя Перрен, Торговий Радник при Посольстві Австрії в України пані Габріеле Газельсберґер, Директор відділу Глобальних ринків та інформаційних технологій Комітету німецької економіки з питань виставок і ярмарків АУМА пан Марко Шпінгер, народний депутат, Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко. Відкриття виставок розпочалося виступом голови правління ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Володимира Іванова. 

Цифри та факти «АгроВесна 2019»:

– Загальна виставкова площа становила 28 000 кв.м.
– Кількість учасників – 570
– Кількість країн-учасниць – 23 (Австрія, Бельгія, Білорусь, Велика Британія, Данія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Латвія, Нідерланди, Німеччина, Південна Корея, Польща, Сербія, Словенія, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Чехія)
7 національних експозицій (Австрія, Велика Британія, Данія. Нідерланди, Німеччина, Франція та Чехія) та 2 колективні експозиції (Китай та Туреччина)
– Більше 30 бізнес-заходів
– Кількість відвідувачів – 18 214 з 36 країн
– Кількість відвідувань – 20 333 

Під час виставок була реалізована насичена ділова програма заходів за участі відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору. 

Серед заходів слід відмітити:

«Зерновий індустріальний форум 2019».
– Міжнародний семінар: «Голландські ефективні програми моніторингу та викорінення захворювань ВРХ для впровадження в Україні».
– Х Голландсько-український агробізнес-форум з професійного картоплярства.
– Всеукраїнський конкурс з визначення кращих брендів ресурсного забезпечення агропромислового комплексу «Агробренд 2019».
– День Франції в Україні. Міжнародна бізнес-конференція: «Зони розвитку українського агробізнесу – вектор руху».
– День Німеччини в Україні. Міжнародна конференція: «Нові агрополітичні бачення в виборчому 2019 році? – Внески німецької економіки у розвиток аграрного сектору України!».
– Круглий стіл: «Захищений грунт України: стан, проблематика та перспективи розвитку».
– V Британсько-український агробізнес форум: «Свиноферма майбутнього».
– 6-й День молодого спеціаліста-аграрія.

Детальніше про виставку та про заходи в рамках «АгроВесна 2019» можна ознайомтись на офіційних сайтах  виставок у розділі «Новини»:

– grainexpo.com.ua
animal-show.kiev.ua
freshexpo.kiev.ua

FB сторінка «АгроВесна»: www.facebook.com/Agrovesna.vystavka/

Фотоогляд 1-го дня виставки можна переглянути за посиланням: www.facebook.com

Фотоогляд 2 та 3 дня виставки можна переглянути за посиланням: www.facebook.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів