fbpx
728 x 90

Зорвек Інкантія®: дебют в Україні та Європі

Зорвек Інкантія®: дебют в Україні та Європі

Відеозвіт презентації Зорвек Інкантія® – інноваційної технології фунгіцидного захисту картоплі та овочів

Завдяки потужній інноваційній платформі, один з лідерів аграрного ринку Corteva Agriscience™ (сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, а з 1.06.2019 р. – незалежна компанія), ставить собі за мету збагачувати життя виробників та споживачів, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Компанія успішно провела 7 лютого 2019 р. у Києві, науково-практичну конференцію, присвячену виходу на ринок України та Європи інноваційного фунгіциду Зорвек Інкантія®.

Препарат вже зареєстрований у Білорусі, Чехії, Польщі, Італії, Бельгії, Великобританії, Ірландії, а тепер ця фунгіцидна технологія захисту овочів та картоплі доступна й українським фермерам.

Більше ста товаровиробників, безпосередньо взявши участь у презентації глобальних перспектив молекули Зорвек®, мали можливість першими дізнатися від провідних експертів та керівників компанії (Сергій Харін, Олівьє Кюрі та Ян-Дріс Льюріс, Руслан Ткачук та Ірина Гаєвська, Сергій Саблук та Галина Радзіцька) про технічні переваги та позиціонування Зорвек Інкантія®.

Двокомпонентний фунгіцид на основі інноваційної молекули Зорвек® (діюча речовина – оксатіапіпролін) та молекули контактної дії фамоксадон, забезпечує неперевершену комбінацію тривалого та стабільного контролю хвороб картоплі й овочевих культур, допомагаючи аграріям отримувати якісний врожай та збільшити прибутки.

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд найцікавіших моментів заходу!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів