fbpx
728 x 90

Реальний потенціал української харчової промисловості та як отримати конкурентну перевагу

Реальний потенціал української харчової промисловості та як отримати конкурентну перевагу

Ukrainian Food Industry Summit — найбільший в Україні захід для власників і топ-менеджерів компаній харчової промисловості

За останні кілька років українська харчова промисловість поступово почала завойовувати нові ринки і доводити свою конкурентоспроможність на світовій арені. Однак власники і керівники цього бізнесу зіткнулися з новими проблемами, не встигнувши закріпити старі процеси: як зберегти свою конкурентоспроможність; як ефективно побудувати роботу всередині підприємств; як бути в тренді і як стати або залишитися лідером ринку?

Ukrainian Food Industry Summit — найбільший в Україні захід для власників і топ-менеджерів компаній харчової промисловості (виробництво, дистрибуція, логістика, реалізація своєї продукції), в рамках якого провідні експерти галузі розкажуть власні техніки побудови успішного підприємства. Саміт відбудеться в Києві 13 лютого з 10:00 до 18:30.

На сцені заходу своїм досвідом поділяться кращі представники харчової індустрії в Україні: Богдан Шаповал — генеральний директор Ukrainian Food Export Board; Євген Клопотенко — кулінарний експерт, бренд-шеф, засновник Гастромастерської Confiture; Іван Філіппов — керівник напрямку «Управління торговими марками» ПрАТ “Миронівський Хлібопродукт” та інші експерти. Також в рамках заходу виступить і його організатор, засновник компанії “Бізнес-Конструктор” — інноваційного проекту з навчання та консалтингу бізнесменів і управлінців — Кирило Куницький, який навчив 10 000+ підприємців з різних країн, забезпечивши їм значне зростання результатів бізнесу.

Учасники саміту отримають: інсайти від кращих бізнесменів галузі, реальні кейси та інструменти, нетворкінг, спеціальні умови для навчання в Школі Системного Бізнесу «Бізнес-Конструктор» і багато іншого.

Саміт корисно відвідати як власникам і керівникам компаній, що спеціалізуються на виробництві і продажу продуктів харчування, так і тим, хто планує відкривати свій бізнес в цій галузі, оскільки програма заходу розкриває найактуальніші питання харчової промисловості:

– Шлях від стартапу до системної компанії в харчовій галузі
– Правила побудови особистого бренду
– Основи створення Private Label
– Вихід нової торгової марки: що робити і як підбирати постачальників
– Етапи розробки і виведення продукту / бренду на ринок
– Основи стратегічного планування: як підвищувати показники щоквартально
– Головні бізнес-процеси і як їх налагодити
– Правила побудови сильної команди
– Нестандартні рішення для виходу на нові ринки

Ukrainian Food Industry Summit — це поєднання класичних стратегій роботи в харчовій індустрії, а також трендів майбутнього. Сьогодні ці тренди — конкурентна перевага, а вже завтра стануть must-have для будь-якого бізнесу в харчовій галузі.

Детальніше про захід: http://bit.ly/2DGCrav

Телефон для зв’язку: +38 (044) 394 82 88

Місце проведення: Київ, Конгрес-хол “Космополіт”

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів