fbpx
728 x 90

Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2019

Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2019

З 10 по 12 квітня в Києві в Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський пр-т 15) відбудеться головна подія харчової та пакувальної індустрії України

У цьому році на Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2019 продукцію представлять близько 200 учасників з України та зарубіжних країн.

Організатор: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Партнери форуму: Клуб Пакувальників, Всеукраїнська асоціація пекарів.

IFFIP 2019 об’єднує 4 самостійних виставки суміжних галузей: «Хлібопекарська і кондитерська промисловість», «Пак Експо», «ПродТехМаш», «Прод Експо». Це дає можливість фахівцям харчової, переробної та пакувальної промисловості дізнатись актуальну інформацію розвитку галузі і комплексно підійти до вирішення поставлених завдань на підприємстві.

Участь у виставці дозволяє українським компаніям не тільки представити свою продукцію, але і розширити ринок збуту та знайти нових партнерів, а зарубіжним компаніям – знайти партнерів та розширити експортні можливості.

Що нового представить IFFIP 2019?

Цього року виставка стане знаковою для фахівців кондитерської галузі України.

Перший Національний Чемпіонат України з кондитерського мистецтва

Вперше організатори спільно з Французькою кулінарною школою DGF International Culinary Concept проведуть перший Національний Чемпіонат України з кондитерського мистецтва з відкритим відбором і прозорим голосуванням. Вісім кращих шеф-кондитерів з усієї країни будуть представляти свою майстерність і професіоналізм перед суддями-експертами з міжнародним визнанням. Переможці Національного Чемпіонату України будуть відстоювати честь країни на Чемпіонаті Світу з кондитерського мистецтва в лютому 2020 року в Парижі.

Майстер-класи від найвідоміших у світі кондитерів:

–  10 квітня відбудеться майстер-клас Дамєа Пішона – одного з наймолодших і талановитих шеф-кондитерів Франції, члена Академії експертів DGF, висхідної зірки кондитерського мистецтва і володаря авторських премій. Його професійний майстер-клас дозволить почерпнути нові професійні ідеї й надихне на створення смачних і стильних десертів;

–  11 квітня майстер-клас проведе легендарний французький шеф-кондитер Анджело Мюза – чемпіон світу з кондитерського мистецтва, Найкращий кондитер Франції, Чемпіон світу з кондитерського мистецтва, переможець Кубка Франції та щасливий володар трофея Паскаля Кафі. В ході захоплюючого майстер-класу, на прикладі авторських десертів високого кондитерського мистецтва, шеф представить аудиторії нетривіальні смакові поєднання, здатні здивувати самих претензійних гурманів;

–  12 квітня на спеціальній зоні майстер-класів виступить відомий у світі кондитер Крістоф Адам. Французького кондитера називають еклерним королем, оскільки він є автором геніальних французьких еклерів L’Eclair de Genie. Тільки Крістоф Адам може навчити мистецтва випічки еклерів.

Бізнес-програма виставки «Пак Експо» 

Не менш насиченими будуть заходи для фахівців пакувальної та харчової промисловості. Пройдуть конференції, круглі столи та семінари за участю ключових гравців продовольчого ринку, на яких обговорюватимуться актуальні проблеми галузі та шляхи їх вирішення.

Графік роботи форуму:

10 – 12 квітня з 10:00 до 18:00 (вхід відвідувачів до 17:30).

Офіційне відкриття: 10 квітня о 12:00.

Отримати акредитаційну форму, прес-релізи, програму заходів і додаткову інформацію Ви зможете в дирекції реклами та PR
за тел .: +38 (044) 461 93 44,
e-mail: alyona@kmkya.kiev.ua.

Офіційний сайт: www.iffip.kiev.ua

Слідкуйте за новинами IFFIP на FB: www.facebook.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів