fbpx
728 x 90

Flower Expo Ukraine – чудова можливість зустріти Ваших партнерів!

Flower Expo Ukraine – чудова можливість зустріти Ваших партнерів!

Вже за 2 місяці XIII Міжнародна спеціалізована виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні!

Захід буде відбуватися 16-18 квітня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті 15.

Від самого початку існування виставки, а саме з 2006 року, її організовують під патронатом Союзу Українських Квіткарів. Ця виставка завоювала гідне місце серед провідних заходів В2В формату усього садівничого та квіткового сектору Східної Європи.

Велика кількість українських та закордонних компаній щорічно бере участь у Flower Expo Ukraine. У 2018 році на виставці себе представили 98 компанії з 9 країн світу, а кількість відвідувачів склала 8 940 осіб.

Презентація своєї компанії на Flower Expo Ukraine надасть Вам чудову можливість зустріти Ваших клієнтів, продемонструвати свою присутність на українському ринку, отримати актуальну інформацію про його стан в цілому, а також підтримувати зв’язок із мережею квіткових компаній.

Цього року програма заходу буде насиченою! Традиційні для виставки флористичні демонстрації, які приваблюють флористів з усієї України та сусідніх країн, переплітатимуться з індустрією моди.

Окрім цього, організатори проведуть  конференцію «Муніципальне озеленення», де будуть висвітленні такі теми, як підбір рослин для озеленення міст; використання патіо-троянд у міському озелененні; вертикальне озеленення; підтримка зелених зон та стратегії реконструкції старих парків; бульварів та алей та інші.

Виставка буде корисною для учасників та цікавою для відвідувачів!

Для отримання інформації щодо участі, будь ласка, звертайтеся за тел.+380 44 577 04 25

або пишіть на exhibition@cityofdreams.com.ua

Для отримання безкоштовного вхідного квитка, реєструйтеся вже зараз на сайті виставки: https://www.flowerexpo-ukraine.com/uk/

Також слідкуйте за постійними оновленнями та надихаючим контентом на нашій офіційній сторінці у Facebook www.facebook.com

До зустрічі в квітні!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів