fbpx
728 x 90

Вирощування чорниці на кокосовому субстраті

Вирощування чорниці на кокосовому субстраті

Інноваційні контейнери з кокосовим субстратом для зростаючого ринку чорниці

Американська компанія Фібре Даст (FibreDust LLC) оголосила про розширення, що включає відкриття складу і офісу в Сьюдад-Гузман, Мексика (Cd Guzman Mexico). Це розпочалося у 2018 році не тільки задля демонстрації Тру Блу (True Blue blueberry grow bag) — контейнера з субстратом для вирощування чорниці, але й для допомоги R&D підрозділу у розробці нових контейнерів на зростаючому ринку чорниць та інших ягід.

Придивляючись до ринку, президент Фібре Даст Сем Ахілан (Sam Ahilan) побачив можливість. «Я завжди хотів вирощувати чорницю, а тепер з нашим новим чорничним контейнром ми можемо швидко доставити кокосовий субстрат на ринок! Переваги кокосового субстрату добре відомі, а рослини чорниці у ньому добре ростуть і розвиваються. Ми надзвичайно вражені тим, як добре ростуть рослини у кокосовому субстраті і врожайністю, яку отримуємо», — заявив він із гузманського відділення компанії.

Ринок чорниці — це зростаючий ринок. «Фермери шукають кращу альтернативу ґрунту, яка би підвищувала їхню врожайність і дозволяла максимально корисно використовувати простір», пояснює Сем. Фібре Даст уже поставив понад 100 контейнерів на мексиканський ринок і розширюється на інші ринки. На ринку чорниці, контейнери Тру Блу знаходяться в центрі експансії.

Контейнер для вирощування чорниці Тру Блу було розроблено за допомогою ключових виробників на багатьох ринках. «Власна суміш кокосового субстрату сформульована для максимального врожаю. Це субстрат, який працює найкраще для рослин і, в кінцевому рахунку, для партнерів-виробників», продовжує Сем. «Це дозволяє виробнику розмістити більше рослин на гектар: зазвичай ви можете посадити 6,5 тисяч рослин на один гектар у відкритому ґрунті, водночас, використовуючи контейнери з субстратом Тру Блу кількість рослин на гектарі зростає приблизно на 40%».

Для успішного росту, рослина чорниці вимагає не тільки утримання води, але гарної аерації ґрунту. «Коли висаджують просто у ґрунтосуміш з торфом, власне аерації важко досягти. Ґрунтово-торфяна суміш з плином часу стає дуже вологою; часто рослини страждають від кореневої гнилі. За умов правильної аерації цього уникають, що забезпечує розвиток здорової кореневої системи».

Для більшох інформації:

FibreDust LLC

T: 860-613-0077

customer.support@fiberdust.com

www.fibredust.com

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів