fbpx
728 x 90

Перу може стати провідним експортером чорниці до 2021 року

Перу може стати провідним експортером чорниці до 2021 року

Завдяки кооперації дрібних виробників Перу займає лідируючі позиції на світовому ринку за експортом чорниці

Перуанський експорт чорниці мав неймовірний ріст за останні п’ять років. За даними системи комерційної розвідки ADEX (ADEX Data Trade Commercial Intelligence System), експорт перуанської чорниці в період з січня по жовтень збільшився з 16,7 млн. дол. США в 2014 році до 381,1 млн. дол. США у 2018 році, тобто виріс у 23 рази.

Продажі за період січень-жовтень 2018 року були на 54,06% вищими, ніж США досягнули за цей же період 2017 року ($247,4 млн. дол.). Згідно з прогнозами ADEX, 2018 рік буде закрито з поставками близько $500 мільйонів.

Колишній президент Сьєрра і Сельва Експортадора (Sierra and Selva Exportadora), Альфонсо Веласкес (Alfonso Velasquez), вважає, що бум у виробництві чорниці матиме постійний ефект. «Ми сподіваємося, що Перу стане основним експортером чорниці в 2021 році, обігнавши Чилі», заявив він.

За даними Міністерства зовнішньої торгівлі та туризму (Mincetur), Перу нині є другим найбільшим експортером чорниці після Чилі. З січня по жовтень 2018 року, основними пунктами експорту перуанської чорниці були США, на частку яких припадає понад половини поставок ($195,2 млн); Нідерланди ($84,2 млн), Великобританія ($34,9 млн), Китай ($24,3 млн), Іспанія ($16,5 млн) та Канада ($10,7 млн).

Для продовження експансії ринку, на думку Веласкеса, Перу має бути готове задовольняти зростаючий попит на чорницю в Азії. Він також зазначив, що переговори про ЗВТ з Індією були відмінною можливістю для експортерів цих фруктів.

Сила Перу як експортера чорниці пов’язана, значною мірою, з тим, що малі перуанські виробники об’єдналися і довірилися цьому буму, сказав Веласкес, додавши, що країна починає експортувати продукти з доданою вартістю, такі як заморожена, консервована чи зневоднена чорниця.

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів