fbpx
728 x 90

Нові гравці на глобальному ринку лохини

Нові гравці на глобальному ринку лохини

Колумбія та Гватемала здійснили пробний експорт лохини в Європу та Північну Америку

Для задоволення щорічно зростаючого попиту серед європейських (і не тільки) споживачів на ягоди лохини, провідні країни-експортери нарощують виробництво. До них приєднуються нові виробники, тож на світовому ринку з року в рік стає все тісніше

Досі колумбійські виробники лохини орієнтувалися на внутрішній ринок. Минулого ж року група підприємців вирішила, що настав час почати експортувати лохину. На думку людей, що стоять за цією ініціативою, виробництво розвинулося достатньо для початку експорту. Три великі зростаючі компанії об’єднали зусилля і презентували себе на великих виставках. Було отримано позитивні відгуки, тож компанії сподіваються експортувати більше лохини в цьому році. Потенційними ринками визначено США, Францію, Іспанію, Італію та Великобританію.

Вперше 13 контейнерів з лохиною було експортовано з Гватемали до Великобританії. «Це перший раз, коли ми відправили в Європу і знайшли експортний ринок», говорить експортер. На додаток до Європи, ягоди також відправлено у Північну Америку. За останні п’ять років було проведено багато досліджень з вирощування лохини. Вони показали, що цілорічне вирощування можливе в регіоні Чимальтенанго (Chimaltenango).

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів