fbpx
728 x 90

Нові готові до вживання овочеві продукти

Нові готові до вживання овочеві продукти

На виставці в Болоньї було представлено інноваційні маркетингові рішення

Ла Лінеа Верде (La Linea Verde) презентувала готові до вживання овочеві продукти без соусів та приправи на виставці Марка (Marca), в Болоньї. Це десять різних овочів, приготовлених трьома різними способами і упакованих за допомогою вакууму.

Андреа Батталйола (Andrea Battagliola), член правління маркетингового підрозділу компанії Ла Лінеа Верде, пояснив: «Овочі готують на пару, на грилі і запікають. Ці продукти викликають велике зацікавлення, і отримали гарні оцінки, під час проведених нами випробувань. Ми хотіли зберегти ті ж стандарти якості, які характерні для наших свіжих продуктів».

Ідея полягає в тому, щоб запропонувати готові до вживання овочі без соусів та приправ, оскільки клієнти самі вибиратимуть спосіб споживання – як гарнір, або як основне блюдо. Наша найбільша проблема полягала в тому, щоб створити продукт подібний до того, який вдома готують самі покупці, особливо з органолептичної точки зору.

Батталйола зазначив, «Ми вважаємо, що успіх цих продуктів полягає в тому, що ми піддаємо продукцію мінімальній обробці. Вкрай важливо зберегти якість овочів. Вакуумна упаковка гарантує збереження всіх вищевказаних характеристик».

Ці продукти призначені для італійської MMR. Проте, нові можливості можуть відкритись щодо міжнародного маркетингу, оскільки, дуже високо цінуються фірмові італійські продукти та клієнти вже давно звикли до готових для вживання продуктів.

Андреа Батталйола резюмував: «Який мій улюблений? Я люблю їх усіх, тому що ми піддали їх переробці, не погіршуючи неймовірну якість вихідної продукції. Однак, якщо я повинен вибрати один, то я б сказав, що я віддаю перевагу приготовленому на пару гарбузу». 

Інформація:
La Linea Verde soc. agr. Spa
Via Artigianale, 49
Manerbio (Brescia)
Web: www.lalineaverde.it

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів