fbpx
728 x 90

Менше міді для захисту рослин

Менше міді для захисту рослин

Введено в дію нові Регламенти ЄС, що обмежують застосування мідьвмісних прапаратів

Вступили у дію жорсткіші регуляторні акти щодо використання міді у захисті рослин. Через кілька років мідь може бути повністю заборонена. Першого січня почали діяти нові правила ЄС, а отже, і обмеження як до органічного, так і інтегрованого захисту рослин

Коли ми зателефонували Мікеланджело Гараффоні (Michelangelo Garaffoni), технічному спеціалісту Єуропфрут (Europfruit PO), він разом з колегами розтлумачував нові рекомендації. «Ми повинні переосмислити як ми здійснюємо захист, оскільки деякі культури не можуть обійтися без міді. Крім того, це один з небагатьох засобів, доступних у органічному секторі».

Згідно з постановою використання фітосанітарних засобів, які містять сполуки міді, має бути скорочено до 28 кг/га протягом 7 років. Тобто, в середньому 4 кг/га за рік. Таким чином, вдасться значно знизити потенційне накопичення міді у ґрунті та мінімізувати вплив на нецільові організми, водночас це дозволить контролювати кліматичні умови, які сприяють зростанню грибної інфекції.

Андреа Грассі (Andrea Grassi), технічний менеджер компанії «Апрофрут», зазначив: «Нам потрібно зберігати здоровий глузд дотримуючись параметрів. Проте, іноді складається враження, що за цими рішеннями немає технічних знань про предмет, а гору беруть політичні інтереси».

Лука Молінарі (Luca Molinari) з Консорціуму Аграріо Адріатіко (Consorzio Agrario Adriatico), зазначив: «Виробникам даних речовин потрібно змінити дизайн етикеток, щоб запропонувати ефективні засоби захисту, які б відповідали новим обмеженням, і це буде нелегко».

Кількість діючої речовини розрахована на 7-річний період, оскільки за цей середньо-тривалий час посушливі та дощові сезони змінюватимуть один одного. Якщо клімат в основному вологий, грибна інфекція розвивається швидше, а мідь потрібна, щоб протидіяти їй, особливо стосовно органіки.

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів