fbpx
728 x 90

Max Crop System – інтелектуальне управління ягідною фермою!

Author / Interpretation: by Oleg Serdiuk / Олег Сердюк

Система автоматизованого обліку оптимізує управляння ягідною фермою

Слідуйте в ногу з часом, будьте на рівні зі своїми закордонними конкурентами!

Уже сьогодні, використовуючи завантаження системи Max Crop на телефон і планшет, ви починаєте заощаджувати свої гроші і час з програмою Max Crop! Забудьте про віднімання часу у працівників під час збору врожаю! Викиньте непотрібну купу листів, блокнотів, сполучних і таблиць!

Max Crop це унікальна програма, що підвищує конкурентоспроможність ягідного, садівничого чи овочевого господарства, прискорює роботy і знижує вартість виробництва і управління співробітниками. Це допомагає підвищити контроль послуг і покращує планування виробничого процесу.

Max Crop зручний для користувача: інтелектуально зрозумілий для роботи в польових умовах при зборі врожаю і в офісі – все просто і швидко!

“Я вже не можу себе уявити без системи контролю врожаю, не маючи Max Crop. Без сканера і системи Max Crop, було б важко впоратися під час збору. Використання такої системи значно полегшує нагляд і контроль за співробітниками”, – Hanna Moscardo Malinowski – Berry Bliss Farm.

“Max Crop головує в управлінні на нашій плантації лохини. Система є дуже надійною і простою у використанні. Вона значно допомагає самим працівникам при зборі врожаю та виконанні інших робіт, а також менеджерам, які аналізують дані, зібрані через MaxCrop”, – Sandra Stefaniak – Blueberry Wielkopolska Agro-Trade.

“З впровадженням системи Max Crop на нашій фермі вдалося мінімалізувати час розрахунку заробітної плати від 30 днів до одного. Система є зрозумілою і простою у використанні, а служба підтримки працює 24 години на добу. Ми вийшли з кам’яного віку, з блокнотами і сторінками, заповнених нерозбірливим почерком і помилками та дублюванням одних і тих самих імен. Поточна обробка після збору врожаю, дозволяє негайно проаналізувати ситуацію на плантаціях”, – Ewa Januchowska – Good Strawberry Farm.

Max Crop інтелектуальна програма для управління господарством, що істотно прискорює роботу з управління і полегшує облік працюючих. Max Crop заощаджує дорогоцінний час і гроші!

Дані, зібрані в телефон протягом дня, ви посилаєте через Інтернет у свій особистий кабінет. На своєму комп’ютері ви отримуєте доступ до докладної інформації, такої як: підсумок дня або періоду роботи. Ви можете підготувати заявку на збір необхідної кількості продукції, оцінити витрати і доходи вашої плантації, відмітити відповідальних співробітників і багато інших корисних дій.

Система Max Crop розроблена для роботи з фруктами, овочами та грибами (суниця, лохина, малина, вишня, яблуня, спаржа, томати, огірки, гриби).

Якщо вам набридло збирати дані з допомогою олівця та аркушу паперу, і обліку працівників є виснажливим і забирає багато часу, тоді Max Crop є ідеальним рішенням для Вас!

Щоб взнати більше, як можна встановити автоматизовану систему контролю Max Crop у Вашому господарстві та взнати багато іншого цікавого про сучасні технології вирощування, переробки, зберігання та експорту плодоовочевої продукції, будь ласка, зареєструйтеся для участі у національному плодоовочевому форумі «ProfiHort Investment Forum: переробка та експорт», яка проходитиме 15-го лютого на базі заводу ТОВ “Malyn Factory” у м. Малин Житомирської області.

Захід організований за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданої у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Розробник Max Crop System є офіційним партнером кластера Ukrainian Fresh&Frozen Products (UFP Cluster) в Україні, до якого також входять компанії Malyn Factory та Berry Organics.

Детальніше про захід: www.facebook.com

Учасникам пропонується оргвнесок розміром 500 грн задля забезпечення їхнього дозвілля.
На жаль, кількість місць для участі обмежена, тому рекомендуємо заздалегідь подбати про можливість своєї присутності.

Для участі заповніть форму: https://goo.gl

Довідки за тел.: +380969071207; +380978863146

та e-mail: profihort@gmail.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів