fbpx
728 x 90

«Дні спаржі» проходитимуть у Франції та Італії почергово

«Дні спаржі» проходитимуть у Франції та Італії почергово

Макфрут і Сівал показують приклад взаємного підсилення задля просування ланцюгів постачання фруктів та овочів

У рамках підписаної нещодавно партнерської угоди між виставками Макфрут (Італія) і Сівал (Франція) планується почергове проведення в Італії та Франції «Міжнародних днів спаржі», а також обмін павільйонами. На Макфрут буде представлено французький, а на Сівал – італійський павільйон

Процес інтернаціоналізації Макфрут, міжнародної виставки плодоовочевої галузі, що відбудеться з 8 по 10 травня у Ріміні (Rimini), Італія триває: цього разу партнером виступає Франція. Підписання партнерської угоди між Макфрут (Macfrut) і Сівал (Sival), виставкою технологій виробництва продукції рослинництва і послуг, що базується в Анжері (Angers), Франція було оголошено 17.01.2019 р. на прес-конференції, під час виставки.

Угода охоплює три основні проекти:

– «Міжнародні дні спаржі», спеціалізована подія, що відбулася у жовтні 2018 року у виставковому центрі Чезена Ф’єра (Cesena Fiera) і викликала великий інтерес у відвідувачів та учасників, щорічно проходитиме по черзі в Італії та Франції. Тому, наступного разу вона відбудеться 29-30 жовтня 2019 року в Анжері, а в 2020 році знову повернеться до Італії.

– Другий проект стосується Macfrut 2019, де буде представлено французький павільйон, організований Сівал.

– У 2020 році ця ініціатива буде повторена (третій проект) навпаки: Макфрут буде присутній на виставці SIVAL 2020 у Франції з італійським павільйоном.

«Ми дуже раді бути партнерами Сівал», — пояснив Ренцо Піраччіні (Renzo Piraccini), президент Макфрут. «У нас є багато спільних інтересів, оскільки ми націлені на просування ланцюгів постачання фруктів і овочів. Для нас це ще один крок до інтернаціоналізації, який спрямований на розширення Макфрут і створення можливостей для компаній, які беруть участь у ярмарках за кордоном».

«Ми пишаємося тим, що розпочали таке партнерство з Макфрут, що є кроком вперед у міжнародному розвитку Сівал», — зазначив Бруно Дюпон (Bruno Dupont). «Це зростання може принести користь усім: нашим експонентам, ланцюгам постачання і містам проведення. Ми близькі до команди Макфрут (Macfrut), і я впевнений, що це партнерство буде плідним».

Більше інформації:
SIVAL / FRUITECOM 
Elena VINCENZI
Email: elena.vincenzi@fruitecom.it

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів