fbpx
728 x 90

Діджитал холодильник — майбутнє реклами

Діджитал холодильник — майбутнє реклами

Чикагський стартап Кулер Скрінз розмістив «смарт» дисплей прямо на дверях холодильника

Валгрінз Бутс (Walgreens Boots Alliance Inc.) випробовує у своїх магазинах технологію вбудовування камер, сенсорів та цифрових екранів на двері холодильника. Це створить нову мережу «смарт» дисплеїв, яку маркетологи можуть використовувати для таргетування реклами для певних категорій покупців

З цією технологією, двері холодильника та морозильної камери працюють не лише як цифрова мерчандайзингова платформа, яка відображає продукти харчування та напої всередині нього «у найкращому світлі», але й у якості рекламного щита у магазині, який може рекламувати продукцію споживачам, що підходять до нього, на основі таких змінних: приблизний вік, стать та погода.

Ця нова технологія здатна забезпечити фізичним (brick-and-mortar) магазинам торговий майданчик схожий на онлайн-рекламу. Камери та сенсори всередині холодильників, підключені до технології розпізнавання обличчя, також можуть визначити які товари найбільше зацікавили покупців, надаючи рекламодавцям інформацію чи спрацювала їхня екранна реклама.

Провайдером системи виступає чикагська компанія Кулер Скрінз (Cooler Screens Inc.), дітище Арсена Авакяна (Arsen Avakian), співзасновника та виконавчого директора стартапу, а також колишнього генерального директора компанії Арго Ті (Argo Tea Inc). У статті для wsj.com¸ він повідомив, що ідея народилася частково від його розчарування витраченим часом на спроби розібратися, яким чином рекламувати у магазинах бутильовані холодні чаї компанії Арго.

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів