fbpx
728 x 90

Конференція «ProfiHort Investment Forum: переробка та експорт-2019»

Конференція «ProfiHort Investment Forum: переробка та експорт-2019»

Проект ProfiHort Media вже вдруге поспіль збирає керівників та власників плодоовочевого бізнесу, а також тих хто незабаром планує інвестувати у галузь, на форум який щороку, на початку сезону, відбувається на базі заводу ТОВ “Malyn Factory”, щоб знову поділитися досвідом з вирощування, заморозки, переробки, доробки і експорту ягідної, плодової та овочевої продукції і виробити спільні формати співпраці.

Захід організований за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданої у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Основні напрямки, які цього разу розглядатимуться на заході:

– виробництво та експорт замороженої продукції;
– експорт свіжої плодоовочевої подукції;
– сертифікація HACCP та GlobalG.A,P. для виробничих та переробних підприємств;
– контроль залишків пестицидів у грунті і продукції;
– фінансові інструменти забезпечення функціонування галузі;
– обладнання для заморозки та переробки;
– сховища для зберігання свіжої та замороженої плодоовочевої продукції;
– матеріально-технічні ресурси для виробництва високоякісної конкурентоздатної плодоовочевої продукції.

Представники компаній-доповідачів презентують найсучасніші ресурси та послуги, які забезпечують виробництво, переробку, зберігання та збут високоякісної української плодоовочевої продукції ,конкурентної на всіх, без винятку, ринках.

ТОВ “Malyn Factory” представить:

– механізми допомоги фермерам наявними послугами фабрики;
– інвестиційні напрямки: спільне будівництво сховищ та розширення інфраструктури на партнерських умовах;
– давальницькі схеми з заморозки, переробки та доробки продукції;
– спільний експорт органічної та конвенційної продукції;
– демонстрація роботи обладнання для заморозки, доробки та переробки продукції.

Зокрема, Максим Кулик, консультант з експорту компанії Vinagrette LLC, 15 лютого на міжнародній плодоовочевій конференції «ProfiHort Investment Forum: переробка та експорт-2019», розповість про найбільш експортно затребувані ягідні, плодові та овочеві культури.

Саме завдяки йому, українські яблука смакують у країнах Скандинавії, українську суницю – у Великобританії, та інші українські плоди, овочі та ягоди – багатьох країнах світу.

Також, акцентує увагу на вимогах до морфологічних і біохімічних показників сортів і гібридів культур, які виставляються до свіжої продукції.

Базуючись на багаторічному досвіді у сфері експорту саме свіжої української плодоовочевої продукції, експерт розповість про тенденції розвитку імпортопривабливих ринків, які слід враховувати українським виробникам при плануванні своєї господарської діяльності.

Найбільш затребувані міжнародно визнані схеми сертифікації, які застосовуються до свіжої продукції на різних ринках.

Вимоги до упаковки свіжої продукції – один із найбільш критичних моментів яким не варто нехтувати у міжнародній торгівлі, тому окрему частину свого спічу доповідач посвятить обговоренню саме цього моменту.

А також моніторинг цін на свіжу продукцію в режимі реального часу – все це та багато іншого цінного у форматі «запитання – відповіді» Ви зможете взнати від Максима відвідавши наш форум!

Іван Котяш, власник заводу «Malyn Factory» та засновник кластера «Ukrainian Fresh&Frozen Products», 15 лютого на міжнародній плодоовочевій конференції «ProfiHort Investment Forum: переробка та експорт-2019» розповість про специфіку та особливості українського та міжнародного ринку замороженої плодоовочевої продукції.

Про переробні та інвестиційні можливості заводу «Malyn Factory»: спільну заморозку, доробку та експорт замороженої продукції.

Також можливі партнерські відносини у спільних проектах з вирощування, будівництва сховищ для зберігання свіжої та переробленої продукції, їх більш глибинної переробки на соки, смузі, джеми, пюре, а також інвест-проекти задля матеріально-технічного забезпечення виробництва та переробки високоякісної конкурентоздатної плодоовочевої продукції.

Та багато інших цікавих і актуальних доповідей, які сприятимуть активному розвитку вітчизняної плодоовочевої галузі!

До участі у заході запрошуються керівники та власники плодоовочевого бізнесу, а також ті, хто незабаром планує інвестувати у галузь!

Учасники отримають можливість отримати неупереджену інформацію, як кажуть – із перших вуст, про специфіку виробництва, переробки та експорту плодоовочевої продукції з України та яким чином безпосередньо в цьому взяти участь і отримати прибуток у формі доданої вартості.

Детальніше про захід: www.facebook.com

Учасникам пропонується оргвнесок розміром 500 грн задля забезпечення їхнього дозвілля.

Для участі заповніть форму: https://goo.gl/forms/VBopbazolNZiDTWy2

Довідки за тел.: +380969071207; +380978863146
та e-mail: profihort@gmail.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів