fbpx
728 x 90

Freshbot

Freshbot

Впливайте на ринкові ціни самі!!!

Мобільний додаток FreshBot запущено українською командою, яка не з чуток знає що таке «експорт» і як продавати продукцію минаючи перекупників.

Сервіс Freshbot дозволяє моніторити ціни на основні свіжі овочі та фрукти по усьому світу в розрізі країн і трьох каналів збуту: оптовий, роздрібний і від виробника.

Основною місією компанії й додатка є – дати всім учасникам плодоовочевого ринку єдиний інструмент впливу на ринкові ціни й підвищення рівня інформованості.

Freshbot – це місце зустрічі покупців і продавців, які власноруч впливають на рівень цін на продукцію. При реєстрації в додатку можна вибрати з декількох варіантів: фермер, оптовик (імпортери, експортери, дистриб’ютори та інші торгуючі учасники ринку), користувач і переглядач (над цим функціоналом розробник наразі працює).

У кожного користувача з перерахованих вище категорій є свій інтерфейс, який містить кабінет з можливістю виставляти ціни на продукти (водночас з обсягами продукції на продаж).

Найближчим часом кожне виставляння ціни на щоденній основі дублюватиметься на маркетплейсі, який вже готують до запуску.

Зареєстрованим фермерам, що надали всі необхідні документи, виставити лот на продаж можна буде одним кліком і вже через 10 хвилин одержувати дзвінки від покупців або замовлення онлайн у кабінет додатка.

Маркетплейс буде міжнародним, тому, вставивши відповідні налаштування в кабінеті, продати товар можна буде й на експорт.

Команда FreshBot представляла свій додаток на спеціалізованій виставці в Києві Fresh Business Expo, де всі відвідувачі виявили великий інтерес до самого ресурсу й кінцевої мети створення повноцінного інструменту для торгівлі аграрною продукцією.

Крім самого додатка, був презентований перший в Україні ресурс www.freshbot.info, який показує картину зміни цін на свіжі городину і фрукти в режимі реального часу у вигляді біржового ресурсу, де не тільки відображається вся активність користувачів, але й є прогнозування ціни на майбутні періоди, а також митна статистика експорту й імпорту.

Підсумовуючись вищевикладене, команда FreshBot призиває не тільки реєструватися в додатку й стежити за цінами, але й впливати на ринкову ситуацію своїми руками.

Завантажити додаток можна в GooglePlay (для Android) і в Appstore (для ios). А веб-версія доступна в безкоштовному режимі за адресою в Інтернеті www.freshbot.info

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів