fbpx
728 x 90

Berry Drive 2018: мікс інновацій та досвіду

Berry Drive 2018: мікс інновацій та досвіду

Author / Interpretation: by Oleg Serdiuk / Олег Сердюк

Або дві доби безперервного ягідного драйву

Найдрайвовіша подія ягідного ринку України – конференція Berry Drive 2018 пройшла 22-23 листопада 2018 р. у готельно-ресторанному комплексі Terra Nova, що у передмісті столиці.

У перший день професійні спікери, серед яких були вітчизняні й міжнародні експерти й власники бізнесу, ділилися з учасниками власним досвідом ефективного управління ягідним господарством.

На другий день відбулися три чудові майстер-класи від провідних експертів з Польщі, Швеції та України стосовно мікроклонального розмноження й захисту чорниці садової від збудників хвороб, виробництва розсади суниці та шокової заморозки ягід.

Президент Асоціації Ягідництво України навела кращі світові та вітчизняні приклади можливих стратегій розвитку ягідного господарства, а також анонсувала амбітні проекти Асоціації, зокрема по співпраці із ЗВО щодо стажування кращих студентів на провідних ягідних фермах України.

Експерт компанії «Сингента» розкрив питання захисту від шкідників і збудників хвороб промислових насаджень ягідних культур сучасними препаратами з дотриманням регламентованих норм внесення.

Це забезпечить можливість безперешкодного експорту ягідної продукції, сприяння в якому може надати проект «Східне партнерство: готовність до торгівлі — ініціатива EU4Business».

Представник Мінагрополітики представив актуальну інформацію щодо поточного стану фінансування садівничої галузі у 2018 р. та планові обсяги державної підтримки садівників міністерством на сезон 2019 р.

Іноземні експерти зосередили увагу учасників на можливостях створення і розвитку виробничого ланцюжка: від селекції нових сортів — до виробництва якісних ягід у різних регіонах світу як у відкритому, так і закритому ґрунті.

Стратегії правильного добору персоналу, систему його мотивації й навчання задля запобігання трудовій міграції розглянули на практичних кейсах, що їх представили СЕО ягідних господарств як органічного, так і конвенційного напряму.

По закінченню офіційної програми обмін досвідом продовжувався у дружній майже домашній «ягідній» атмосфері під час вечірнього фуршету з нагородженням кращих українських ягідників премією «UBA AWARDS» у шести номінаціях.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів