fbpx
728 x 90

Вже за тиждень Fresh Business Expo 2018 року вітатиме своїх учасників та відвідувачів в МВЦ!!!

Вже за тиждень Fresh Business Expo 2018 року вітатиме своїх учасників та відвідувачів в МВЦ!!!

4 грудня Fresh Business Expo всьоме розпочне роботу!

Організатори плідно працюють над вдосконаленням виставки, додаючи нові сектори, збираючи професійну аудиторію та створюючи актуальні семінарські програми.

Цього року в рамках виставки Fresh Business Expo будуть проведені безкоштовні семінари, присвячені тепличним технологіям. Програма орієнтована на малі та середні господарства. Спікери з багаторічним досвідом розкажуть про:

— будівництво теплиць;
— виробництво посадкового матеріалу;
— особливості органічних добрив;
— методи боротьби зі шкідниками та ін.

Реєстрація слухачів обов’язкова:  https://goo.gl/forms/3sT2vyPXhop1bFkx2

Створення такої тематичної семінарської програми пов’язано із додаванням тепличного сектору. Організатори вбачають значний попит на дану діяльність.

Нагадуємо, що Fresh Business Expo провідна міжнародна подія B2B формату всієї галузі плодоовочівництва в Україні. Виставка присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу такої продукції як овочі, фрукти та ягоди.

Щороку виставка підтверджує, що є чудовим додатковим маркетинговим інструментом для компаній, що займаються встановленням та зміцненням необхідного бізнесу в Україні та країнах СНД. Fresh Business Expo привертає до себе все більше уваги виробників, трейдерів, імпортерів, експортерів, переробників, а також постачальників обладнання.

Долучайтеся до Fresh Business Expo 2018! Ви отримаєте багато вигідних знайомств та особливих можливостей! Будемо раді допомогти вам ставати кращими!

Детальніша інформація на: www.freshbusiness-expo.com  або за тел.: 044 577 04 25 (26)

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів