fbpx
728 x 90

Новітня система дозволяє ароматично дружню сушку трав

Новітня система дозволяє ароматично дружню сушку трав

Австрійці створюють нові можливості для прямого маркетингу та рестораторів

Сушені фрукти і трави втрачають багато характерних елементів у процесі сушіння. Шість років тому два інноваційних підприємці з Австрії зіткнулися з проблемою розробки процесу, під час якого свіжі продукти можна висушити м’яко і природно. Після численних спроб їх сучасну систему було успішно запущено  цього року під назвою Херб.ерт (Herb.ert).

Ароматично дружня та інноваційна

«Назва Херб.Ерт — це компіляція англійського слова трава (herb) та (ERT), що розшифровується як Техніка Відновлення Енергії (Technique Recovery Energy). Остаточний макет виглядає як холодильник і поєднує  гігієну, технологію та простоту використання», — пояснює Едуард Пашінгер (Eduard Paschinger).

Проект Херб.Ерт перейняв, адаптував та розвинув так звану технологію конденсації. На додаток до цього, процес працює за принципом управління циклом, щоб уникнути сухого стресу або пересушення, а також зберегти цінні поживні речовини.

Поєднавши контроль циклу (Relaxtrocknung) — операції без додаткового регулювання та переміщення повітряних каналів з дотриманням харчової гігієни, двом австрійцям вдалося вивести технічну новинку на ринок, якого ніколи раніше не існувало. Крім того, цей процес створює нові можливості для безпосередніх маркетологів та рестораторів уточнення наявності продукції на місці та, можливо, продавати її як преміум-товари.

Пашингер: «Унікальна якість продукції наділяє безпосередніх маркетологів унікальним пунктом продажу та значно збільшує додану вартість агропродукції».

Попередній відгук

Систему Херб.Ерт вже успішно використовують у різних точках Австрії, Швейцарії та Німеччини. Також нині існує пілотна установка на Філіппінах. Незважаючи на те, що Herb.ERT переважно використовують для переробки лікарських рослин та фруктів, їстівних квітів, безумовно, гриби та овочі будь-якого виду можна також сушити за його допомогою.

Зворотній зв’язок був особливо позитивним: ті, хто вже почав експлуатувати Herb.ERT, можуть бути, перш за все, задоволені  його невеликим розміром та споживанням енергії — близько 2 євро за 24-годинну безперервну роботу, переконує і короткий час сушіння. У ході цього, на думку Пашінгера, було так багато досягнень: «Там, де трави ростуть, і є прямі маркетологи, які хочуть удосконалити свої власні продукти для того, щоб генерувати ще більшу додану вартість, Herb.ERT теоретично може бути використаний».

Для більшої інформації:

Herb.ERT
Eduard Paschinger & Bernhard Kastner
Dr. Franz Wilhelm Str. 2
A-3500 Krems/Donau
+43 (0) 650 4711100
office@herb-ert.at
www.herb-ert.at

Джерело: www.freshplaza.com

 

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів