fbpx
728 x 90

Haygrove започатковує програму утилізації плівки

Haygrove започатковує програму утилізації плівки

Утилізація задля збереження екології

Виробник ягід і тунелів для їх вирощування забезпечить безкоштовну переробку пластикових плівок, що їх використовують у виробництві ягідних культур у тунелях

Останніми роками у Китай відправляли значні обсяги використаної плівки з ягідних тунелів для вторинної переробки, але оскільки він нещодавно перестав приймати використану плівку, виробникам залишається небагато варіантів.

Визнаючи потребу в побутовій утилізації, компанія Haygrove запускає програму створення власної екологічно дружньої переробки. Під час купівлі плівки Haygrove видають ваучер, який дає право покупцеві переробити плівку безкоштовно.

Ваучер також надасть контактну інформацію щодо організації доставки плівки компанією RPC bpi, виробники також зможуть її доставити самостійно. Вони, у свою чергу, отримують сертифікат переробки, що дозволяє їм продемонструвати свої утилізаційні заходи, зручні для проведення екологічних аудитів.

Програма націлена на те, щоб плівку, вироблену та продану у Великій Британії, переробили всередині країни. За перші три роки, відповідно до схеми RPC bpi, її збиратимуть від усіх виробників тунельної плівки задля подальшої переробки і сподіваються, що після цього вона стане їхнім власним переробленим матеріалом.

Вторинну тунельну плівку також можна використовувати для виготовлення контейнерів для вирощування сільськогосподарських культур, компостних мішків та гідростійких мембран.

Джерело: www.fruitnet.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів