fbpx
728 x 90

Fruit Expo 2019 — ворота для виходу на азійські ринки!

Fruit Expo 2019 — ворота для виходу на азійські ринки!

Унікальна можливість для українських виробників плодоовочевої продукції

Азія — регіон із стрімко зростаючою економікою та швидким ростом кількості населення, а отже, збільшенням потреб у якісній їжі, і не дивно, що у бік саме цього ринку вибудовують свою стратегію розвитку глобальні фруктові виробники та трейдери. Тому міжнародна виставка 2019 Guangzhou International Fruit Expo (Fruit Expo 2019), яка проходитиме 27-29 червня 2019 року у China Import & Export Fair Complex (адреса: No. 380, Yuejiang Zhong Road, Guangzhou, China), може послугувати можливістю і для розвитку бізнесу українських компаній. Не пропустіть унікальну нагоду!

Прогноз Fruit Expo 2019

Виставка підтримана 208 посольствами та консульствами, розташованими у Гуанчжоу (КНР), таких країн, як Індонезія, США, Чилі, Таїланд, Аргентина, Іспанія, Малайзія, Австралія, Греція В’єтнам та інших, а також закордонними професійними асоціаціями, журналістами, веб-сайтами, Fruit Expo 2019. Виставка займатиме площу 30 000 м2, де розмістяться 500+ експонентів та понад 30 000 відвідувачів. Розташована в Гуанчжоу, одному з найбільших торговельних вузлів фруктів у Південно-Східній Азії, Fruit Expo 2019 зможе показати найкращі ресурси промисловості, щоб відвідувачі змогли побачити їх!

Огляд Fruit Expo 2018

На виставковому майданчику 10 000 м2 зібралося понад 160 учасників виставки, зокрема, Pagoda (Найбільший китайська мережа фруктових магазинів), JD.com (одна з найбільших платформ електронних продажів), Great Sun Food (один із найбільших постачальників фруктів), Walmart (один із найбільших ритейлерів) тощо. Національні павільйони Таїланду, В’єтнаму, Чилі, Індії, Філіппін, Греції були розташовані поряд з незалежними експонентами з Малайзії, Пакистану, Туреччини та Індонезії. Відмічено приголомшливий показник відвідуваності експонентів з-за кордону — понад 30%! Виставкою були задоволені 90% експонентів. Багато з них заявили, що вони знову повернуться для участі у Fruit Expo 2019 року.

Тематики виставки:

– свіжі фрукти: свіжі фрукти, свіжонарізані, органічні продукти тощо;

– перероблені фрукти: заморожені фруктові продукти, сухофрукти, консервовані фрукти, фруктові соки, фруктовий джем, горіхи, фрукти із високим ступенем переробки тощо;

– обладнання та технології обробки фруктів;

– холодний ланцюг та логістика;

– вирощування фруктів, зберігання та післязбиральна доробка врожаю;

– торгівля свіжими фруктами та супутні технології;

– інше.

Якщо ви зацікавлені в пошуку свіжих фруктових продуктів регіону, або ж прагнете досягти глобального охоплення для продуктів, які виробляєте, будь ласка, не соромтеся відвідати, або ж взяти участь як експонент Fruit Expo 2019!

Проект ProfiHort Media — офіційний медіа партнер Fruit Expo в Україні, радий надати будь-яку підтримку з організацією участі у виставці!

Для більшої інформації звертайтеся:

Janice Lin
Fruit Expo 2019 Organizing Committee
Tel: 020-29188152
Mobile: +86 13615927098
Wechat: ljyjanice0318
Email: fruitjanice@outlook.com
Web-site: http://www.fruit-expo.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів