fbpx
728 x 90

Fresh Business Expo 2018 — вдосконалена версія!

Fresh Business Expo 2018 — вдосконалена версія!

Безкоштовна семінарська програма в рамках Fresh Business Expo 2018, присвячена тепличним технологіям

Цього року організатори додають тепличний сектор. Тепличні технології в Україні набувають значної актуальності. З часом ця галузь стане ще більш прибутковою, оскільки є попит на продукцію та сприятливі умови для розвитку. Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева зазначає, що розвиток тепличного виробництва в Україні може стати одним із цікавих нішевих напрямків бізнесу для українського аграрного виробника.

В рамках виставки Fresh Business Expo будуть проведені безкоштовні семінари, присвячені тепличним технологіям. Програма орієнтована на малі та середні господарства. Спікери з багаторічним досвідом розкажуть про:

– будівництво теплиць,

– виробництво посадкового матеріалу,

– особливості органічних добрив,

– методи боротьби зі шкідниками та ін.

Реєстрація слухачів обов’язкова: https://goo.gl/forms/3sT2vyPXhop1bFkx2 Fresh

Business Expo провідна міжнародна подія B2B формату всієї галузі плодівництва в Україні. Виставка присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодівничої продукції: овочам, фруктам, ягодам. Щороку виставка підтверджує, що є чудовим додатковим маркетинговим інструментом для компаній, що займаються встановленням та зміцненням необхідного бізнесу в Україні та країнах СНД.

Fresh Business Expo привертає до себе все більше уваги виробників, трейдерів, імпортерів, експортерів, переробників, а також постачальників обладнання. Долучайтеся до Fresh Business Expo 2018! Ви отримаєте багато вигідних знайомств та особливих можливостей! Будемо раді допомогти вам ставати кращими!

Детальніша інформація на: https://www.freshbusinessexpo.com/uk/
або за тел.: 044 577 04 25 (26)

Фотогалерею з минулорічного заходу можна переглянути тут: фотогалерея Fresh Business Expo 2017

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів