fbpx
728 x 90

Покоління Міленіалів* — основний драйвер зростання споживання органічних продуктів в Канаді!

9 жовтня відбулася презентація посібника «I CAN EXPORT ORGANIC. Огляд ринку та регулювання органічних товарів у Канаді» (м. Київ)

Канадсько-Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) та сертифікаційний орган «Органік Стандарт» за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України розробили посібник «I CAN EXPORT ORGANIC. Огляд ринку та регулювання органічних товарів у Канаді», офіційна презентація якого відбулася за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука.

За словами організаторів, саме Міленіали (покоління успішних) є основними драйверами споживання органічної продукції в Канаді, що особливо помітно в економічно розвинених провінціях Квебек та Онтаріо. У Канаді 83% міленіалів купують органічні продукти харчування та напої, що є найвищим показником порівняно з іншими віковими категоріями. Помітний ріст пропозиції органіки в супермаркетах заміщує їх продажі через магазини здорового харчування та фермерські крамниці. Ріст продажів органіки через інтернет може стати більш динамічним у прийдешні роки, ще більш нарощуючи роль міленіалів на ринку. Більше половини міленіалів та 2/3 сімей у Канаді п’ють органічну каву вдома. Снеки виходять на провідні позиції на канадському органічному ринку. Рівень доходів не є ключовим індикатором для купівлі органічних продуктів у Канаді. На національному рівні відсоток опитаних, що взагалі нічого не знають про логотип Canada Organic, у 2016 році становила лише 21%  порівняно з 32% у 2015 році.

Угода про вільну торгівлю між Україною і Канадою, що вступила в силу 1 серпня 2017 року, знімає 98% обмежень і мит у взаємній торгівлі між двома країнами. Тому, безумовно, вона стає каталізатором економічної співпраці та є вагомим чинником реалізації економічного потенціалу України.

Зростання показників експорту продукції українського виробництва протягом першого року дії Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною свідчать, що чимало представників бізнесу вже користується її вигодами. Органічні товари, виробництво яких має низку позитивних екологічних наслідків для України, є надзвичайно затребуваними у Канаді.

Нині канадський ринок органічних товарів є п’ятим за обсягом у світі із грошовим вираженням у $5.4 млрд CAD. Він невпинно зростає впродовж останнього десятиліття, випереджаючи середні показники харчової галузі. Ніколи до цього так багато канадців не цікавилися органічним сектором: 2/3 населення в країні купують органічні товари щотижня. До того ж левова частка цих товарів у Канаді представлена органічною їжею та напоями.

Канада входить до десятки країн із найбільшим споживанням органічних продуктів на душу населення — 81 євро на людину у 2016 році. Лише за відстежуваними даними імпорту та експорту очевидні ознаки того, що Канада має торгівельний дефіцит органічної продукції. Тому саме українським виробникам слід звернути увагу на канадський органічний ринок.

Водночас канадські регулювання та сертифікація органічних товарів дуже наближені до відповідних регулювань США. Це означає, що для українських виробників сектору Канада може стати трампліном для підкорення органічного ринку всього північноамериканського континенту.

Проект CUTIS виділяє органічні товари серед інших експортних напрямів, надаючи як консультативну, так і фінансову підтримку українським органічним виробникам.

Відеопрезентацію заходу можна переглянути на сторінці проект CUTIS у соцмережі Фейсбук за посиланням: www.facebook.com

Електронну версію посібника можна завантажити на інтернет-сторінці проекту: https://cutisproject.org/

Довідка: Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) — це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України.

Мілленіали або Покоління Y — покоління «некст», «мережеве» покоління, мілленіти, луна-бумери) — покоління народжених після 1981 року, котрі зустріли нове тисячоліття в юному віці, що характеризується, перш за все, глибоким залученням у цифрові технології.

Проект ProfiHort Media вдячний організаторам за змістовний захід та роботу, спрямовану на зміцнення торгівельних відносин між Україною та Канадою і розвиток економік обох країн.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів