fbpx
728 x 90

Конференція «Berry Drive 2018»

Конференція «Berry Drive 2018»

Конференція «Berry Drive 2018», що відбудеться 22-23 листопада 2018 р за адресою: Київська обл., с. Гатне, вул. Інститутська, 73, Готельно-ресторанний комплекс «Терра» є інновацією у форматі професійних конференцій фруктово-ягідного бізнесу. Організатором події є Асоціація «Ягідництво України»

Чому це інновація? Тому що ми вирішили скомбінувати формат звичайної конференції з професійними тренінгами від видатних професіоналів ягідної індустрії України та Європи.

Темою конференції було обрано управління ягідним бізнесом, бо ефективне управління – запорука конкурентоспроможного та прибуткового бізнесу. Ми будемо говорити про бізнес на всьому ланцюгу – розсадник, ферма, переробка.

Перший день конференції буде призначений виступам українських та іноземних практиків, які поділяться історіями своїх успіхів, знахідками та шляхами вирішення проблем.

Під час другого дня конференції буде проведено 3 тригодинні майстер-класи з керування бізнесом з вирощування, переробки, професійного розсадника та кооперативу. Майстер-класи проведуть провідні професіонали міжнародного рівня з досвідом роботи в різних країнах Європи та світу.

Майстер-клас для розсадників проведе Тадеуш Кусібаб – відомий польський експерт, керівник in vitro розсадника PLANTIN, Польща.

Майстер-клас з управління фермою проведе Ерман Ерголу – кервник виробництва ТОВ «Адана 3». «Адана 3» це українське підприємство, засноване досвідченими Американськими та турецькими виробниками посадкового матеріалу та ягід. Компанія має 10 га розсадника та 50 га ягідних плантацій суниці, ожини та чорниці високорослої.

По закінченні майстер-класів панельна дискусія з усіма експертами підведе підсумок двом надзвичайно інформативним та практичним дням.

Ми очікуємо понад 100 учасників –  керівників та власників ягідного бізнесу. Також під час конференції пройдуть закриті збори членів Асоціації «Ягідництво України», на яких будуть обговорюватися результати роботи Асоціації в 2018 році та плани на 2019 рік.

Вартість дводенної участі в конференції при реєстрації до 01.11.2018 – 2800 грн з особи, після 01.11.2018 – 3500 грн з особи. Вартість одноденної участі (будь який день) – 2000 грн з особи, після 01.11.2018 – 2500 грн з особи.

Для членів Асоціації «Ягідництво України» надається знижка 25%.

Генеральний медіа-партнер конференції, інформаційний проект ProfiHort Media, запрошує усіх долучитися до участі у заході!

Всі оновлення стосовно події відображаються на офіційній сторінці Форуму http://berrydrive.com.ua

Контактный телефон : 067 487 37 49

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів